رفتن به بالا
  • شنبه - 23 ژانویه 2021 - 15:27
  • کد خبر : ۲۸۱۷
  • چاپ خبر : زیرساخت‌های آموزشی شهرستان دشتستان باید تقویت شود

زیرساخت‌های آموزشی شهرستان دشتستان باید تقویت شود

بوشهر – نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی گفت: امکانات، تجهیزات و زیرساخت‌های آموزشی شهرستان دشتستان باید تقویت شود.

به گزارش صبح بوشهر، ابراهیم رضایی بعد از ظهر شنبه در نشست نشست شورای آموزش و پرورش آب‌پخش اظهار داشت: در راستای رفع مشکلات حوزه آموزش در شهرستان دشتستان تلاش‌ها و پیگیری‌های زیادی را داشته‌ایم.

وی با اشاره به اینکه پایه توسعه و قدرت کشور آموزش و پرورش است خاطرنشان کرد: تردیدی نیست که هر آنچه از دست بر آید برای رشد و ترقی این نهاد انجام خواهد شد.

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نقش مهم آموزش و پرورش در توسعه کشور تصریح کرد: همه باید برای رفع مشکلات آموزش و پرورش دست به دست هم دهیم از همه ابزار و ظرفیت‌ها برای توسعه آن استفاده کنیم.

رضایی با اشاره به اهمیت برقراری عدالت آموزشی و نتایج مثبت آن در جلب رضایت عمومی مردم، ادامه داد: با منابع محدود آموزش و پرورش رسیدن به تمام اهداف مورد نظر امکان پذیر نیست.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: بهره گیری از کمک‌های مردمی و خیرین و مشارکت‌های اولیا دانش آموزان یک ضرورت است و برای رفع مشکلات باید از این ظرفیت استفاده شود.

وی افزود: در دیدار با وزیر آموزش و پرورش به بررسی مشکلات فرهنگیان حوزه انتخابیه دشتستان پرداخته و بر لزوم تلاش برای بهبود کیفیت آموزشی و تقویت زیرساخت‌ها و امکانات مورد نیاز تاکید کردیم.

رضایی بر نوسازی و تجهیز مدارس در مقاطع مختلف تحصیلی، نوسازی ناوگان حمل نقل ادارات چهارگانه آموزش و پرورش شهرستان دشتستان، امکانات رفاهی و معیشتی برای رفاه حال نیروی انسانی را از دیگر مسائل مهم برشمرد.

علی تنگ ارمی بخشدار آب‌پخش نیز در این نشست خواستار مشارکت مردمی و همراهی تمام اولیا برای رفع مشکلات آموزش و پرورش شد و گفت: باید همه ظرفیت‌ها برای توسعه امکانات و رفع مشکلات استفاده شود.

اکرم پاپری رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه آب پخش نیز با اشاره به برخی از مشکلات اظهار داشت: انتظار داریم مسئولان استان و شهرستان برای رفع این مشکلات تلاش ویژه‌ای داشته باشند.

منبع : خبرگزاری مهر

اخبار مرتبط