رفتن به بالا
  • دوشنبه - 25 ژانویه 2021 - 21:26
  • کد خبر : ۲۹۷۹
  • چاپ خبر : ثبت دو فوتی جدید کرونایی در استان بوشهر/ موارد بستری افزایش یافت

ثبت دو فوتی جدید کرونایی در استان بوشهر/ موارد بستری افزایش یافت

بوشهر- دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر گفت: در حال حاضر ۶۲ بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری هستند.

به گزارش صبح بوشهر، سعید کشمیری عصر دوشنبه در گفت‌وگو با خبرنگاران در بوشهر اظهار داشت: در ۲۴ ساعت گذشته ۲۰ بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری‌شده‌اند.

وی گفت: خوشبختانه در ۲۴ ساعت گذشته ۹ مورد از بستری‌های بخش‌های کرونایی در استان بوشهر با حال خوب از بیمارستان مرخص شده‌اند که از این تعداد ۴ مورد مثبت قطعی بوده‌اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اضافه کرد: متأسفانه دو نفر از هم استانی‌های عزیزمان با ۶۱ و ۸۲ سال سن فوت شده‌اند که دارای بیماری زمینه‌ای دیابت و فشارخون بالا بوده‌اند.

دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر بابیان اینکه هم‌اکنون ۱۱ مورد در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند افزود: از این تعداد در حال حاضر ۶ مورد از آن‌ها با کمک دستگاه تنفس می‌کنند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: کل موارد مثبت از ابتدای شیوع ویروس کرونا در استان بوشهر تاکنون ۱۸ هزار و ۲۶۴ بوده است.

دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر خاطرنشان کرد: متأسفانه مجموع جان‌باختگان کرونا در استان بوشهر تا ۶ بهمن‌ماه ۸۵۳ مورد بوده است که از این تعداد ۸۴۵ نفر مورد مثبت قطعی و ۸ نفر مورد مشکوک بوده‌اند.

منبع : خبرگزاری مهر

اخبار مرتبط