رفتن به بالا
  • دوشنبه - 25 ژانویه 2021 - 09:27
  • کد خبر : ۲۹۳۱
  • چاپ خبر : فضای بوشهر در دهه فجر انقلابی می‌شود

فضای بوشهر در دهه فجر انقلابی می‌شود

بوشهر- رئیس کارگروه فضاسازی شهری بزرگداشت دهه مبارک فجر در بوشهر گفت: فضای بوشهر در دهه فجر انقلابی می‌شود.

به گزارش صبح بوشهر، احمد بارگاهی صبح دوشنبه در اولین نشست کارگروه فضاسازی بزرگداشت دهه فجر بوشهر اظهار دشت: با توجه به تأکید ستاد ملی مبارزه با کرونا، مراسم بزرگداشت بهار انقلاب اسلامی خصوصاً راهپیمایی باشکوه ۲۲ بهمن‌ماه در سال جاری تحت تأثیر این بیماری قرارگرفته و مانند سال‌های گذشته برگزار نمی‌شود، ازاین‌رو فضاسازی شهری در سال جاری از اهمیت بیشتری برخوردار است.

وی با اشاره به اهمیت دهه مبارک فجر در ترویج شعائر انقلاب اسلامی و لزوم انتقال این شعائر به نسل جدید یادآور شد: جشن بزرگ انقلاب باید با شرایط کنونی جامعه تطبیق یافته و به بهترین شکل ممکن برگزار شود، در این راستا لازم است تا تمامی دستگاه‌ها و نهادهای دولتی هر کدام به نوبه خود در این راستا حداکثر تلاش خود را به‌کارگیرند.

بارگاهی اضافه کرد: فضاسازی شهری در سال جاری به صورت ویژه با همکاری تمامی دستگاه‌های دولتی و حضور همیشگی شهروندان انجام می‌شود.

وی تصریح کرد: سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندر بوشهر به منظور ترغیب همشهریان عزیز بوشهری در آذین بندی شهر، در نظر دارد جشنواره‌ای را ویژه مساجد، اصناف و مدارس برگزار کرده و به نفرات برتر این جشنواره جوایز نفیسی اهدا نماید.

رئیس کارگروه فضاسازی شهری بزرگداشت دهه مبارک فجر در بوشهر خاطرنشان کرد: سازمان فرهنگی شهرداری بوشهر بیش از ۲۰ ویژه‌برنامه را به مناسبت فرارسیدن چهل و دومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی برگزار خواهد کرد.

منبع : خبرگزاری مهر

اخبار مرتبط