رفتن به بالا
  • پنج‌شنبه - 28 ژانویه 2021 - 09:31
  • کد خبر : ۳۱۰۹
  • چاپ خبر : پرداخت اعتبارات بازسازی مناطق سیل‌زده استان بوشهر تسریع می‌شود

پرداخت اعتبارات بازسازی مناطق سیل‌زده استان بوشهر تسریع می‌شود

بوشهر – معاون عمران روستایی بنیاد مسکن گفت: با پیگیری مستمر تلاش می‌کنیم تا پرداخت اعتبارت بازسازی مناطق سیل‌زده استان بوشهر تسریع شود.

به گزارش صبح بوشهر، محمدرضا شاملو چهارشنبه‌شب در نشست بررسی مناطق سیل‌زده استان بوشهر اظهار داشت: سیاست ما در بنیاد مسکن این است که بعد از وقوع حوادث مختلف، در کنار بازسازی مناطق حادثه دیده، تلاش شده تا به توانمند شدن آن منطقه هم کمک کنیم.

وی با اشاره به اینکه ۵۰ میلیارد تومان برای مناطق سیل‌زده تصویب شده است، بخش زیادی از این اعتبارات برای اجرای برنامه‌های بازسازی در شهرستان دشتستان است.

معاون عمران روستایی بنیاد مسکن با اشاره به اینکه تسریع در بازسازی مناطق سیل‌زده را در دستور کار داریم افزود: تلاش داریم تا با تأمین اعتبارات مورد نیاز شاهد تسریع در بازسازی مناطق سیل‌زده استان باشیم.

وی با اشاره به اینکه استان بوشهر یک درصد از روستاهای بالای زیر ۲۰ خانوار کشور را دارد، افزود: در بحث اعتبارت عمران روستایی نگاه ویژه‌ای به استان بوشهر داریم و تلاش می‌شود که کمک کنیم.

شاملو تصریح کرد: امسال به جای قیر قرار شد پول بدهیم و بعد قرار شد اسناد خزانه بدهیم. امسال ۸ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان برای قیر کمک کردیم.

وی گفت: پنج میلیارد تومان دیگر به سهمیه استان بوشهر اضافه می‌کنیم. قیر هم به تنهایی مشکل حل نمی‌کند و دو میلیارد تومان هم برای بقیه کارها می‌دهیم و تا پایان سال سه میلیارد تومان دیگر می‌دهیم.

معاون عمران روستایی بنیاد مسکن تاکید کرد: مجموعاً ۱۰ میلیارد تومان برای استان بوشهر در این بخش پرداخت می‌شود.

منبع : خبرگزاری مهر

اخبار مرتبط