رفتن به بالا
  • شنبه - 30 ژانویه 2021 - 22:48
  • کد خبر : ۳۲۵۰
  • چاپ خبر : مدیریت درمان تامین اجتماعی بوشهر موفق به دریافت گواهینامه ایزو شد

مدیریت درمان تامین اجتماعی بوشهر موفق به دریافت گواهینامه ایزو شد

مدیر درمان تامین اجتماعی بوشهر گفت: در جهت تضمین کیفیت خدمات و به منظور تسهیل در پاسخگویی به ذینفعان در مدیریت درمان و پنج مرکز تابعه سیستم های مدیریت کیفیت و سیستم نظام آراستگی محیط کار پیاده سازی شده است.

مدیریت درمان تامین اجتماعی بوشهر موفق به دریافت گواهینامه ایزو شد

مدیر درمان تامین اجتماعی بوشهر گفت: در جهت تضمین کیفیت خدمات و به منظور تسهیل در پاسخگویی به ذینفعان در مدیریت درمان و پنج مرکز تابعه سیستم های مدیریت کیفیت و سیستم نظام آراستگی محیط کار پیاده سازی شده است.

به گزارش خبرگزاری ایلنا از بوشهر ، زهرا نویدی فرد مدیر درمان تامین اجتماعی بوشهر صبح امروز با اعلام این خبر اظهار داشت: در راستای راهبردهای کلان سازمان تامین اجتماعی و با تکیه بر تفکر سیستمی، برنامه محوری و آینده نگری، مدیریت درمان تامین اجتماعی استان موفق به دریافت گواهینامه ایزو 2015-9001 و تمدید گواهینامه نظام آراستگی محیط کار 5S شد.

وی با اشاره به چشم انداز مدیریت درمان تامین اجتماعی استان مبنی بر تاثیر گذاری در توسعه درمان استان و استقرار سیستم های مدیریتی و فرهنگ کار تیمی گفت: تاکنون در جهت تضمین کیفیت خدمات و به منظور تسهیل در پاسخگویی به ذینفعان در مدیریت درمان و پنج مرکز تابعه سیستم های مدیریت کیفیت و سیستم نظام آراستگی محیط کار پیاده سازی شده است.

نویدی فرد گفت: تغییرات در ساختار تشکیلاتی ستاد مدیریت درمان استان، دامنه و حجم فعالیت‌ها را تغییر داده و موجب تغییر و تعدیل در فرآیندها، توالی آنها و حوزه های انجام آنها شده است و این امر ضرورت انجام تغییرات اساسی و بازنگری در سیستم مدیریت کیفیت را اجتناب ناپذیر کرده است.

مدیر درمان تامین اجتماعی بوشهر بیان داشت: ایجاد آزمایشگاه رفرنس در استان، جذب پزشکان متخصص و فوق تخصص جهت تکمیل کادر تخصصی بیمارستان سلمان فارسی، بهره برداری و تجهیز ساختمان جدید درمانگاه دیر، راه‌اندازی نسخه الکترونیک در سطح مراکز تابعه و مراکز طرف قرارداد، کلنگ زنی درمانگاه عمومی دلوار ، اختصاص 74 تخت به بیماران کرونایی و اجرای طرح نسیم 19 (توزیع داروی بیماران مزمن بدون نیاز به مراجعه حضوری) از مهمترین اقداماتی بوده که در سال جاری برنامه ریزی و به مرحله اجرا در آمده است.

دکتر نویدی فرد به اهم برنامه های توسعه ای مدیریت درمان تامین اجتماعی استان در سال جاری اشاره کرد و گفت: طرح توسعه 100تخت بیمارستانهای استان، نصب و راه اندازی دستگاه سی تی اسکن بیمارستان مهر برازجان، پروژه های در دست احداث درمانگاه‌های تامین اجتماعی جم و خورموج و پلی کلینیک برازجان برنامه هایی است که در راستای دستیابی به خدمات مطلوب و با کیفیت و همچنین کسب رضایتمندی ذینفعان طراحی و در حال اجرا است.

مدیر درمان تامین اجتماعی بوشهر ابراز داشت: ارائه خدمات درمانی مطلوب و شایسته بیمه شدگان تامین اجتماعی از مهمترین برنامه های سازمان تامین اجتماعی است و این مدیریت این مهم را  سرلوحه اهداف و برنامه های خود در استان قرار داده است.

وی همچنین تداوم استقرار استاندارهای اعتبار بخشی در بیمارستانها و مدیریت کیفیت در کلیه مراکز تابعه را از برنامه های مدیریت درمان عنوان کرد و تاکید کرد بهبود مستمر و روزآمد خدمات درمانی و همچنین دریافت گواهینامه ایزو زمانی ارزشمند خواهد بود که مراجعان و بیمه‌شدگان به مراکز درمانی، با آرامش خاطر خدمات درمانی مورد نیاز را دریافت کنند.

منبع : خبرگزاری ایلنا

اخبار مرتبط