رفتن به بالا
  • یکشنبه - 31 ژانویه 2021 - 21:28
  • کد خبر : ۳۳۱۰
  • چاپ خبر : امنیت خوبی در استان بوشهر حاکم است

امنیت خوبی در استان بوشهر حاکم است

بوشهر – نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: در استان بوشهر شاهد فضایی مناسب از نظر امنیتی هستیم که حاصل تلاش نیروی انتظامی، مرزبانی و دریابانی است.

به گزارش صبح بوشهر، آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری عصر یکشنبه در دیدار با مسئول عقیدتی سیاسی ناجا اظهار داشت: نیروی انتظامی در ایجاد و تحکیم و تثبیت امنیت نقش بسیار مهم و اساسی داشته است.

وی نیروی انتظامی را یک نیروی ولایتمدار در عرصه خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی دانست و اضافه کرد: در استان بوشهر نیز شاهد فضایی مناسب هستیم که حاصل تلاش نیروی انتظامی، مرزبانی و دریابانی است.

امام جمعه بوشهر خاطرنشان کرد: از ابتدای پیروی انقلاب اسلامی تاکنون شاهد تهاجم دشمنان در زمینه‌های مختلف بوده‌ایم که حوزه امنیتی یکی از مهمترین ابعاد تهاجم دشمنان بوده است.

وی افزود: نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران متکفل ایجاد امنیت چه در حوزه پیشگیری و بازدارندگی و چه در حوزه برخورد منطقی با موارد ضد امنیتی است و در این عرصه با وجود حجم بالای تهاجم دشمنان، تا الان موفق بوده است.

آیت‌الله صفایی بوشهری ادامه داد: نیروی انتظامی جمهوری اسلامی در عرصه‌های مختلف مطالعات دانش‌بنیان، فعالیت و مدیریت‌های به موقع میدانی داشته و رویکرد آن انقلابی، ایمانی و ولایی است.

وی بیان کرد: این رویکردها از نیروی انتظامی یک نیرویی ساخته که مردم گذشته از اعتماد، با آن ارتباط داشته و به آن علاقه و محبت نیز دارند و این سه رکن خیلی مهم در موفقیت یک سازمان یا نهاد است.

منبع : خبرگزاری مهر

اخبار مرتبط