رفتن به بالا
  • دوشنبه - 1 فوریه 2021 - 21:27
  • کد خبر : ۳۴۱۲
  • چاپ خبر : سقوط ۳ کارگر ساختمانی از ارتفاع هفت متری در دیر/ حادثه فوتی نداشت

سقوط ۳ کارگر ساختمانی از ارتفاع هفت متری در دیر/ حادثه فوتی نداشت

بوشهر – سه کارگر که از ساختمانی به ارتفاع حدود هفت متر در بندر دیر سقوط کرده بودند، به بیمارستان منتقل شدند.

حسین ناظمیان‌پور مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: بعد از ظهر دوشنبه با اعلام به مرکز پیام فوریت‌های پزشکی ۱۱۵ شهرستان دیر مبنی به سقوط سه کارگر ساختمانی از ارتفاع حدود هفت متر بلافاصله سه دستگاه آمبولانس از پایگاه‌های فوریت‌های پزشکی ۱۱۵ دیر و دوراهک به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: مصدومین دو کارگر ایرانی با سنین ۳۲ و ۳۳ ساله و یک کارگر ۲۰ ساله تبعه افغانستان بودند.

مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر در خصوص وضعیت مصدومین گفت: خوشبختانه این حادثه مرگ و میر نداشت ولی هر سه مصدوم از ناحیه ران دارای شکستگی و یکی از مصدومین علاوه بر شکستگی ران از ناحیه سر نیز دچار ضربه شده بود.

ناظمیان‌پور ادامه داد: کارشناسان فوریت‌های پزشکی پس از ارائه خدمات اولیه درمانی، مصدومین را جهت دریافت خدمات تخصصی به بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان اعزام کردند.

وی تصریح کرد: عدم رعایت نکات ایمنی در زمان کار در ارتفاعات توسط کارگران و عدم توجه به این دستورعمل‌ها همواره باعث حادثه و صدمات جبران‌ناپذیری برای کارگران می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: پیش از این نیز به علت یک کارگر تبعه افغانستان به علت عدم رعایت اصول ایمنی کار در نزدیکی شبکه برق شهر دچار برق گرفتگی و سقوط از ارتفاع شده بود.

منبع : خبرگزاری مهر

اخبار مرتبط