رفتن به بالا
  • دوشنبه - 1 فوریه 2021 - 15:30
  • کد خبر : ۳۳۸۸
  • چاپ خبر : هم‌افزایی مجموعه‌های مردمی و گروه‌های اجتماعی در دستور کار است

هم‌افزایی مجموعه‌های مردمی و گروه‌های اجتماعی در دستور کار است

بوشهر – معاون امور فرهنگی و تبلیغ سازمان تبلیغات اسلامی گفت: سازماندهی مجموعه‌های مردمی و هم‌افزایی آنها با گروه‌های اجتماعی مأموریت مهم معاونت فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی است.

به گزارش صبح بوشهر، حجت‌الاسلام رضا عزت زمانی عصر دوشنبه در نشست با مسئولان استان بوشهر اظهار داشت: معاونت فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی وظایف مهمی را در حوزه فعالیت‌های مردمی بر عهده دارد.

وی افزود: از دیگر مامویت‌های معاونت فرهنگی سازمان تبلیغات هم افزایی با گروه‌های اجتماعی از قبیل مسجد، هیئت‌های مذهبی، حوزه تعلیم و تربیت مثل مدارس صدرا، حوزه‌های مختلف تبلیغ و گروه‌های جهادی است.

معاون امور فرهنگی و تبلیغ سازمان تبلیغات اسلامی با اشاره به تحول فعالیت‌های سازمان تبلیغات اسلامی بیان کرد: با استفاده از ظرفیت هنر و رسانه، لایه جدیدی در حوزه تبلیغ به‌عنوان تبلیغ نوین اضافه شده است.

وی ادامه داد: در حوزه مطبوعات و کارهایی از این دست، سازماندهی مناسبی انجام شده و الحمدالله اتفاقات خوبی در حوزه هنری، در خبرگزاری‌های سازمان، در حوزه چاپ و نشر و در حوزه تبلیغ نوین ساماندهی شده است.

زمانی، ائمه جمعه را فرمانده میدان فرهنگی و فرمانده قرارگاه فرهنگی استان و شهرستان‌ها دانست و اضافه کرد: بدنه سازمان را موظف کرده‌ایم ارتباط مستقیم و فعال با ائمه محترم جمعه داشته، و بازوی تبلیغی و ترویجی ائمه جمعه باشند.

وی با اشاره به انتصاب حجت‌الاسلام طاهری به‌عنوان مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر افزود: حجت‌الاسلام طاهری از روحانیون خوش فکر و دارای اندیشه، در حوزه تبیین اندیشه‌های مقام معظم رهبری هستند و ما با تمام ظرفیت و توان تلاش می‌کنیم تا این مسیر با قوت و قدرت به پیش برود.

زمانی بکارگیری مدیران جوانی چون حجت‌الاسلام محمد قادری در جایگاه معاونت فرهنگی – پژوهشی استان را نمونه‌ای از بالندگی نسل جوان حوزه علمیه بوشهر دانست و این انتصاب را مبارک و امید آفرین دانست.

معاون امور فرهنگی و تبلیغ سازمان تبلیغات اسلامی بیان کرد: استان بوشهر با همه حساسیت‌ها و ویژگی‌ها و ذخایر فرهنگی عظیمی که در اختیار دارد ظرفیت ارتقا بیشتر را داراست.

منبع : خبرگزاری مهر

اخبار مرتبط