رفتن به بالا
  • سه‌شنبه - 2 فوریه 2021 - 15:26
  • کد خبر : ۳۴۴۸
  • چاپ خبر : نمایشگاه «یادی از دوران جهادی تبلیغات» در استان بوشهر برگزار شد

نمایشگاه «یادی از دوران جهادی تبلیغات» در استان بوشهر برگزار شد

بوشهر – نمایشگاه «یادی از دوران جهادی تبلیغات» در استان بوشهر با حضور معاون امور فرهنگی و تبلیغ سازمان تبلیغات اسلامی افتتاح شد.

به گزارش صبح بوشهر، معاون امور فرهنگی و تبلیغ سازمان تبلیغات اسلامی عصر سه‌شنبه در مراسم افتتاح این نمایشگاه با گرامیداشت دهه مبارک فجر اظهار داشت: انقلاب اسلامی ایران دستاوردهای زیادی داشته است که باید برای مردم بازگو شود.

حجت‌الاسلام رضا عزت زمانی ضمن تقدیر از این حرکت ارزشمند، برگزاری چنین نمایشگاه‌هایی را گامی مؤثر در جهت تکریم و ترویج ارزش‌های انقلاب اسلامی عنوان کرد.

این نمایشگاه در دو بخش برگزار شد؛ بخش اول شامل تصاویری از دوران باشکوه پیروزی انقلاب اسلامی مربوط به سال ۵۷ است و در بخش دوم تصاویری از فعالیت‌های قرآنی، فرهنگی، اردوهای دانش‌آموزی، فعالیت‌های هنری تبلیغات اسلامی در دهه‌ی شصت، از قبیل قصه‌گویی جشنواره‌های فرهنگی هنری است.

همچنین تصاویر برنامه‌های گرامیداشت مناسبت‌های مختلف از جمله دهه مبارکه فجر پیروزی انقلاب اسلامی اداره کل تبلیغات اسلامی بوشهر مربوط به دهه‌های اول و دوم انقلاب اسلامی در این نمایشگاه در معرض دید علاقه‌مندان قرار گرفته است.

حجت‌الاسلام رضا عزت‌زمانی در جریان سفر به استان بوشهر ضمن دیدار با شخصیت‌ها و مؤثرین فرهنگی تبلیغی و تشکل‌های میان تخصصی از مؤسسه قرآنی نورالثقلین بازدید کرد.

معاون امور فرهنگی و تبلیغ سازمان تبلیغات اسلامی در این بازدید، فعالیت‌های این مؤسسه را نمونه‌ای موفق از رشدیافتگی مراکز قرآنی در حد راهبری فعالیت‌های کلان استانی و حرکت در مسیر اجرای عملیات‌های مؤثر فرهنگی اجتماعی مبتنی بر آموزه‌های قرآنی در سطح جامعه شد.

حجت‌الاسلام عزت زمانی را در این مراسم حجت‌الاسلام محمدرضا طاهری مدیرکل، حجت‌الاسلام محمد قادری معاون فرهنگی و جواد احمدی منفرد رئیس اداره امور قرآنی اداره کل تبلیغات اسلامی بوشهر همراهی می‌کردند.

در ابتدای این مراسم محمد حفظ اله، مدیر مؤسسه قرآنی نورالثقلین به ارائه گزارشی از برنامه‌های اجرایی این مؤسسه پرداخت.

منبع : خبرگزاری مهر

اخبار مرتبط