رفتن به بالا
  • چهارشنبه - 3 فوریه 2021 - 21:26
  • کد خبر : ۳۵۴۴
  • چاپ خبر : طرح‌های پارس جنوبی برگ زرینی در کارنامه انقلاب اسلامی است

طرح‌های پارس جنوبی برگ زرینی در کارنامه انقلاب اسلامی است

بوشهر – رئیس بنیاد مستضعفان گفت: طرح‌های پارس جنوبی برگ زرینی در کارنامه انقلاب اسلامی است.

به گزارش صبح بوشهر به نقل روابط عمومی شرکت نفت و گاز پارس، پرویز فتاح با حضور در سایت دو پارس جنوبی و منظرگاه پالایشگاه طرح توسعه فاز ۱۴، گزارشی از روند پیشرفت آخرین پالایشگاه در حال توسعه پارس جنوبی از سوی مسئولان اجرایی این طرح، دریافت کرد.

رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی، تکمیل طرح‌های پارس جنوبی را دستاوردی بسیار بزرگ و از آثار پیروزی انقلاب اسلامی عنوان کرد و گفت: این دستاوردها ثمره اعتماد به مهندسان، متخصصان و کارگران کشور بوده است.

وی با بیان اینکه طرح‌های میدان پارس جنوبی از جمله فاز ۱۴ پارس جنوبی به لحاظ اهمیت و حجم کار در دنیا بی‌نظیر است، گفت: در طول توسعه پارس جنوبی، مهندسان و کارگران ایرانی به فرمایش مقام معظم رهبری عمل کردند که نتیجه آن به ثمر رسیدن تمام فازهای پارس جنوبی بوده و توسعه پالایشگاه فاز ۱۴ به عنوان آخرین برگ زرین این میدان رو به پایان است.

رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی با بیان اینکه سرمایه‌گذاری بسیار عظیمی در منطقه پارس جنوبی صورت گرفته است، گفت: این سرمایه‌گذاری‌ها در شرایط تحریم اقدامی بسیار بزرگ و نشانگر عقلانیت نظام است.

فتاح با اشاره به اینکه باید از دستاوردهای دولت در پارس جنوبی قدردانی کرد، گفت: مدیران، مجریان و پیمانکاران در خط مقدم اقتصاد هستند و فاز ۱۴ پارس جنوبی تجلی اقتصاد مقاومتی است.

وی افزود: همه در این افتخارآفرینی‌های پارس جنوبی شریک هستند و باید از وزارت نفت که در پیشبرد این طرح‌ها موفق عمل کرده، قدردانی کرد.

منبع : خبرگزاری مهر

اخبار مرتبط