رفتن به بالا
  • چهارشنبه - 3 فوریه 2021 - 22:49
  • کد خبر : ۳۵۶۲
  • چاپ خبر : ۱۰۱ پروژه عمرانی در شهرستان بوشهر افتتاح و اجرایی می‌شود

۱۰۱ پروژه عمرانی در شهرستان بوشهر افتتاح و اجرایی می‌شود

فرماندار بوشهر گفت: همزمان با دهه مبارک فجر ۱۰۱ پروژه عمرانی و اقتصادی با هشت هزار و ۳۵۹ میلیارد و ۲۴۲ میلیون ریال در این شهرستان افتتاح و اجرایی می‌شود.

۱۰۱ پروژه عمرانی در شهرستان بوشهر افتتاح و اجرایی می‌شود

فرماندار بوشهر گفت: همزمان با دهه مبارک فجر ۱۰۱ پروژه عمرانی و اقتصادی با هشت هزار و ۳۵۹ میلیارد و ۲۴۲ میلیون ریال در این شهرستان افتتاح و اجرایی می‌شود.

به گزارش خبرگزاری ایلنا از بوشهر، عباس جمشیدی ظهر امروز در نشست شورای اداری شهرستان بوشهر اظهار داشت: از این شمار ۷۸ پروژه با ۶ هزار و ۴۵۴میلیارد و ۴۵۷ میلیون ریال افتتاح و عملیات اجرایی ۲۳ پروژه با یک هزار و ۹۰۴ میلیارد و ۷۸۵ میلیون ریال نیز آغاز می‌شود.

فرماندار بوشهر با بیان اینکه افتتاح و آغاز عملیات اجرایی این شمار پروژه در شهرستان بوشهر نسبت به دهه فجر سال گذشته افزایش نشان می‌دهد اضافه کرد: اجرای این شمار پروژه عمرانی بیانگر این است که شرایط سخت اقتصادی و تحریمی حاکم منجر به تعطیلی پروژه‌ها نشده است.

جمشیدی تاکید کرد: دهه فجر فرصت مناسبی برای بیان دستاوردها و عملکرد نظام جمهوری اسلامی است و با اطلاع رسانی درست از سوی مسئولان مردم باید در جریان امور قرار بگیرند.

فرماندار بوشهر ادامه داد: هرچند امسال به دلیل شرایط خاص شیوع ویروس کرونا بنا به تصمیم ستاد ملی کرونا هیچ برنامه تجمعی به مناسبت گرامیداشت دهه فجر برگزار نمی‌شود اما باید با فضا سازی و سوق دادن برنامه ها به سمت فضای مجازی این روزهای مهم گرامی داشته شود.

فرماندار بوشهر با تاکید براینکه بنیانگذار انقلاب اسلامی، شهدا و رزمندگان به ملت ایران عزت دادند، گفت: مسئولان در راستای رضایت‌مندی مردم باید بدون خساست کار کنند و اگر می‌خواهیم اعتماد به نظام تقویت شود باید در کنار مردم باشیم.

وی یادآورشد: انقلاب اسلامی برای گسترش عدالت، آزادی بیان و امنیت به وجود آمد و امروز با ایستادگی و مقاومت ملت ایران در برابر فشار حداکثری به عزت و اقتدار رسیده است.

جمشیدی ادامه داد: برای جمهوری اسلامی بایدن و ترامپ هیچ فرقی نمی‌کند چون دشمن، دشمن است و براساس آموزه‌های امام راحل و رهبر معظم انقلاب ما باید با تکیه به توان داخلی و تعامل با دنیا مسیر پیشرفت و ترقی را پشت سر بگذاریم.

فرماندار بوشهر بیان کرد: خدمات ارائه شده در جمهوری اسلامی بیانگر کارآمدی نظام مردم سالاری دینی است و باید این اقدام‌ها به مردم اطلاع رسانی شود.

جمشیدی گفت: دشمن باید بداند نظام جمهوری اسلامی به واسطه هدایت‌های خردمندانه رهبر معظم انقلاب، مقاومت ملت و تدبیر دولت با وجود همه تحریم‌های سیاسی و اقتصادی و شیوع ویروس همه گیر کرونا سربلند وکارآمد است.

منبع : خبرگزاری ایلنا

اخبار مرتبط