رفتن به بالا
  • چهارشنبه - 3 فوریه 2021 - 15:27
  • کد خبر : ۳۵۲۳
  • چاپ خبر : ۹۳ پروژه در شهرستان عسلویه افتتاح و کلنگ‌زنی شد

۹۳ پروژه در شهرستان عسلویه افتتاح و کلنگ‌زنی شد

بوشهر – با حضور استاندار و دیگر مسئولان استانی و شهرستانی، ۹۳ پروژه دهه فجر در شهرستان عسلویه افتتاح و کلنگ‌زنی شد.

به گزارش صبح بوشهر، استاندار بوشهر ظهر چهارشنبه در مراسم افتتاح پروژه‌های دهه مبارک فجر در شهرستان عسلویه اظهار داشت: تلاش‌های گسترده‌ای به منظور توسعه زیرساخت‌ها در نقاط مختلف استان از جمله عسلویه صورت گرفته است.

عبدالکریم گراوند بیان کرد: شهرستان عسلویه ظرفیت‌های بسیار خوبی برای توسعه تولید و ایجاد اشتغال دارد و باید از همه ظرفیت‌های این شهرستان به خوبی استفاده شود.

وی با اشاره به افتتاح و آغاز عملیات اجرایی ۹۳ پروژه دهه فجر شهرستان عسلویه تصریح کرد: تلاش شده تا پروژه‌های اشتغال‌زا و طرح‌هایی که مد نظر مردم است در اولویت تکمیل قرار گیرند.

در این مراسم سالن ورزشی شهید ابراهیمی روستای سواحل با ۱۹۵ میلیارد ریال اعتبار در زمینی به مساحت یک هزار متر مربع از محل اعتبار دهیاری و کمک قرارگاه خاتم الانبیا افتتاح شد.

عملیات طراحی، ساخت، نصب و ساختمان پروژه بازیابی گازهای مشعل و تولید کود سولفات آلومینیوم در شرکت پتروشیمی نوری آغاز شد.

بر اساس اعلام مدیرعامل پتروشیمی نوری، با تکمیل این طرح، ۶۰ هزار تن کود سولفات آلومینیوم تولید خواهد شد. برای اجرای طرح مذکور بیش از هزار میلیارد تومان اعتبار هزینه خواهد شد.

عملیات اجرایی ساختمان شهرداری چاه مبارک نیز آغاز شد که این پروژه در زمینی به مساحت هزار و ۸۰۰ مترمربع با اعتبار ۳۹ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال در چهار طبقه اجرا خواهد شد.

آتش نشانی اخند نیز افتتاح شد. ساختمان آتش نشانی اخند و یک دستگاه خودرو آتش نشان با اعتبار ۳ میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

افتتاح و بهره برداری از معلم سرای فرهنگ در نخل تقی از دیگر طرح‌ها بود. معلم سرای فرهنگ نخل تقی شامل ۳۰ واحد در زمینی به مساحت هزار و ۶۰۰ متر مربع و ۷۲ میلیارد ریال اعتبار افتتاح شد.

همچنین مدرسه پسرانه ۹ کلاسه دوره دوم متوسطه شهید رجب بیدخونی در شهر بیدخون در زمینی به مساحت دو هزار و ۲۰ متر در ۳ طبقه با ۷۰ میلیارد ریال اعتبار افتتاح شد.

منبع : خبرگزاری مهر

اخبار مرتبط