رفتن به بالا
  • جمعه - 5 فوریه 2021 - 21:27
  • کد خبر : ۳۶۷۴
  • چاپ خبر : شیوه‌های مدیریت و پیشگیری از کرونا باید تجدیدنظر شود

شیوه‌های مدیریت و پیشگیری از کرونا باید تجدیدنظر شود

بوشهر – نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: شیوه‌های مدیریت و پیشگیری از کرونا باید تجدیدنظر شود.

به گزارش صبح بوشهر، آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری در خطبه‌های نماز جمعه بوشهر اظهار داشت: در راستای مقابله با کرونا تلاش‌های گسترده‌ای در استان بوشهر صورت گرفته است که باید از تلاش مدافعان سلامت تقدیر شود.

وی با اشاره به خدمات شبانه‌روزی کادر درمان در عرصه رسیدگی به بیماران کرونایی و همکاری و کمک‌رسانی مردم بیان کرد: برای خارج شدن یک منطقه از حالت نارنجی و زرد کرونایی تلاش‌های زیادی می‌شود.

امام جمعه بوشهر با اشاره به اعمال محدودیت‌هایی برای کاهش شیوع کرونا، تاکید کرد: استان بوشهر شرایط بسیار خوبی در عرصه مقابله با کرونا طی کرده بود ولی مجدد در حال برگشتن به حالت زرد است.

وی ادامه داد: چون زمینه عادی‌سازی فراهم شد، شرایط مراعات نشد و آن محدودیت‌هایی که سبب شد استان به حالت عادی برگردد برداشته شد و مجدداً به همان حالت گذشته برگشت که این شیوه خوبی نیست.

صفایی بوشهری با اشاره به تبدیل شهر بوشهر از آبی به زرد کرونایی افزود: دست اندرکاران دوباره راه و مسیرها را باز می‌گذارند شرایط به هم می‌خورد تا چند روز قبل شرایط بوشهر عادی بود دوباره مجدداً زرد شد.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر خاطرنشان کرد: این روش خوب و مطلوبی نیست که امید می‌رود با مراعات شرایط حفظ شود تا در شرایط نامتعادل قرار نگیریم و مردم در صحت و سلامتی باشند.

وی با اشاره به تهاجم فرهنگی با بکارگیری رسانه‌های الکترونیکی و دیجیتالی و فضای مجازی علیه نظام اسلامی ایران افزود: حرکت‌های مخرب در عرصه‌های سیاسی، علم فناوری، اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی از دیگر ترفندهای استکبار جهانی علیه انقلاب اسلامی ایران است.

صفایی بوشهری گفت: انقلاب اسلامی با هدایت‌های مقام معظم رهبری، اقتدار مردم ایران و ولایت‌مداری آنها و جدیت و تلاش بزرگان توانست تمامی از این بحران‌ها و مشکلات گذر کند و مقتدر شود.

امام جمعه بوشهر با بیان اینکه هر روز دشمنان ایران اسلامی ضعیف‌تر و نظام اسلامی قوی‌تر می‌شود خاطر نشان کرد: در این راستا می‌طلبد مسئولان هرچه می‌توانند بر اساس هدایت‌های مقام معظم رهبری خدمتگزار مردم باشند.

منبع : خبرگزاری مهر

اخبار مرتبط