رفتن به بالا
  • یکشنبه - 19 بهمن 1399 - 19:22
  • کد خبر : ۱۵۵۸
  • چاپ خبر : ۵۵۰ میلیارد ریال اعتبار برای تکمیل سدهای دالکی و خائیز جذب شد

۵۵۰ میلیارد ریال اعتبار برای تکمیل سدهای دالکی و خائیز جذب شد

به گزارش صبح بوشهر، عبدالکریم گراوند در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: آب به عنوان یکی از مهم‌ترین مشکلات مردم استان بوشهر طی سال‌های اخیر بوده و تلاش گسترده‌ای برای رفع مشکلات این حوزه داشته‌ایم. وی از پیگیری برای توسعه آب‌شیرین‌کن‌ها به منظور تأمین آب شرب مورد نیاز مردم استان خبر داد و بیان […]

به گزارش صبح بوشهر،

عبدالکریم گراوند در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: آب به عنوان یکی از مهم‌ترین مشکلات مردم استان بوشهر طی سال‌های اخیر بوده و تلاش گسترده‌ای برای رفع مشکلات این حوزه داشته‌ایم.

وی از پیگیری برای توسعه آب‌شیرین‌کن‌ها به منظور تأمین آب شرب مورد نیاز مردم استان خبر داد و بیان کرد: طرح‌های متعددی در شهرها و روستاهای استان بوشهر برای شیرین‌سازی آب دریا در حال اجرا است.

استاندار بوشهر تکمیل سدهای در دست اجرای استان را یکی از اولویت‌های مهم دانست و خاطرنشان کرد: علاوه بر اعتبارات سفر رئیس جمهور به استان، ۳۰۰ میلیارد ریال برای تکمیل سد خائیز شهرستان تنگستان جذب شده است.

وی از جذب ۲۵۰ میلیارد ریال برای تکمیل سد دالکی خبر داد و افزود: این اعتبارات از محل اعتبارات پروژه‌های اولویت‌دار اخذ شده است و در اعتبارات استان بوشهر دیده نمی‌شود.

گراوند اضافه کرد: سد دالکی را با پیشرفت هشت درصدی تحویل گرفتم و اکنون پیشرفت آن ۳۲ درصد است و تلاش داریم تا تکمیل و سال آینده آبگیری شود.

منبع : خبرگزاری مهر

اخبار مرتبط