رفتن به بالا
  • سه‌شنبه - 9 فوریه 2021 - 09:27
  • کد خبر : ۳۹۲۳
  • چاپ خبر : اولین بیمارستان دارای اورژانس هسته‌ای در بوشهر افتتاح می‌شود

اولین بیمارستان دارای اورژانس هسته‌ای در بوشهر افتتاح می‌شود

بوشهر – معاون امور عمرانی استاندار بوشهر گفت: اولین بیمارستان دارای اورژانس هسته ای در کشور طی هفته جاری با حضور وزیر بهداشت افتتاح می شود.

به گزارش صبح بوشهر، مهرداد ستوده صبح سه‌شنبه در مراسم افتتاح پروژه‌های عمرانی در دشتستان اظهار داشت: برنامه محوری، مدیریت منابع و هدف گذاری پروژه‌ها برای خدمت به مردم سرلوحه کار ما در حوزه عمرانی بوده است.

وی گفت: یکی از خواسته‌های اهالی هنر و فرهنگ دشتستان داشتن یک سالن و تالار هنری و فرهنگی بود که ظرفیت کافی هم داشته باشد و به دستور استاندار و با همکاری خوب سازمان مدیریت و برنامه ریزی برای اختصاص اعتبارات این مهم محقق شد.

ستوده اضافه کرد: ۸۰ درصد اعتبار تالار مجتمع شهید شاهینی برازجان مربوط به دولت تدبیر و امید و در سال جاری اختصاص یافت.

وی ادامه داد: عملیات اجرایی تالار مجتمع شهید شاهینی سال ۸۸ شروع شده بود که در سال جاری کار تالار را شروع کرده و طی دو ماه عملیات آن به اتمام رسید.

معاون امور عمرانی استاندار بوشهر تاکید کرد: تکمیل این تالار با ظرفیت ۵۰۰ صندلی طی دو ماه کاری بسیار بزرگ و بی سابقه به عنوان یک پروژه عمرانی است.

تکمیل سد خائیز تا نوروز امسال

ستوده با اشاره به پروژه‌های مهم عمرانی در استان بیان کرد: عملیات ساخت سد ۱۵ میلیون متر مکعبی خائیز در سال ۹۶ شروع کردیم و قبل از نوروز امسال افتتاح می‌شود، عملیات اجرایی سد ارغون کلمه هفته دولت سال گذشته شروع شد و امسال افتتاح می‌شود.

وی افزود: فاز نخست بیمارستان ۱۷ شهریور برازجان هم در دو ماهه اول سال ۱۴۰۰ تکمیل می‌شود.

معاون استاندار اضافه کرد: بیمارستان ۱۱۰ تختخوابی شهدای هسته‌ای بوشهر هم که در مدت سه سال اجرا شده، به عنوان تنها بیمارستان دارای اورژانس هسته‌ای در کشور همین هفته با حضور وزیر بهداشت افتتاح خواهد شد.

ستوده تاکید کرد: تمام این اقدامات در شرایط سخت مالی و اقتصادی دولت محقق شده و در برابر بزرگی، شرافت مردم استان ذره‌ای کوچک بوده و خدمت به مردم افتخاری برای ماست.

منبع : خبرگزاری مهر

اخبار مرتبط