رفتن به بالا
  • پنج‌شنبه - 11 فوریه 2021 - 15:32
  • کد خبر : ۴۱۰۳
  • چاپ خبر : مرکز جراحی و کلینیک تخصصی در بوشهر افتتاح شد

مرکز جراحی و کلینیک تخصصی در بوشهر افتتاح شد

بوشهر- با حضور نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه بوشهر، استاندار، نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی مرکز جراحی و کلینیک تخصصی در بوشهر افتتاح شد.

به گزارش صبح بوشهر، رئیس مرکز جراحی و کلینیک تخصصی بوشهر ظهر پنج‌شنبه اظهار کرد: افتتاح مرکز جراحی و کلینیک تخصصی در بوشهر حاصل همت و مدد جمعی بوده است.

وی بیان کرد: مرکز جراحی و کلینیک تخصصی در بوشهر بسیاری از مشکلات و دردسرهای سفر هم استانی‌ها را مرتفع کرده و باعث کاهش هزینه درمان می‌شود.

رئیس مرکز جراحی و کلینیک تخصصی بوشهر تصریح کرد: خدا را شاکریم که در سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی با حمایت مسئولین استانی این مرکز برای اولین بار در رشته فوق تخصصی چشم‌پزشکی افتتاح و آغاز به کار خواهد کرد.

وی افزود: این مرکز با بخش‌های جراحی شبکیه، جراحی آب سیاه، جراحی حدقه چشم، جراحی اطفال و جراحی‌های فوق تخصص ارتوپدی از امروز آغاز به کار خواهد کرد.

رئیس مرکز جراحی و کلینیک تخصصی بوشهر با اشاره به اینکه این مرکز ۵۰ نفر کادر درمان دارد، بیان کرد: در این مرکز ۳ اتاق عمل جراحی، ۴ تخت جراحی و ۱۰ اتاق بستری VIP وجود دارد و موجب افتخار است که بدون کوچک‌ترین وابستگی و دریافت تسهیلات بانکی این مرکز راه‌اندازی شده است.

با حضور نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه بوشهر، سید یاسر جبرئیلی رئیس مرکز ارزیابی و نظارت راهبردی دبیرخانه مجمع تشخیص مصلحت نظام، استاندار، نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی مرکز جراحی و کلینیک تخصصی در بوشهر افتتاح شد.

منبع : خبرگزاری مهر

اخبار مرتبط