رفتن به بالا
  • چهارشنبه - 17 فوریه 2021 - 09:35
  • کد خبر : ۴۴۲۸
  • چاپ خبر : افزایش آمار مبتلایان کرونا در استان بوشهر/ ۴ فوتی جدید ثبت شد

افزایش آمار مبتلایان کرونا در استان بوشهر/ ۴ فوتی جدید ثبت شد

بوشهر – رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از افزایش آمار مبتلایان کرونا در استان طی روزهای اخیر خبر داد و گفت: طی شبانه‌روز گذشته چهار مورد جدید فوتی کرونا در استان ثبت شده است.

سعید کشمیری در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: آمار ابتلای به کرونا در استان بوشهر بیانگر روند افزایشی تعداد مبتلایان است که زنگ خطری جدی محسوب می‌شود.

وی با اشاره به اینکه تاکنون ۱۹ هزار و ۵۵۶ مورد مثبت کرونا در استان بوشهر ثبت شده است، خاطرنشان کرد: رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی، عدم حضور در دورهمی‌ها و استفاده مداوم از ماسک باید با جدیت دنبال شود.

دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر اضافه کرد: طی شبانه‌روزی گذشته ۲۵ بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری شده‌اند و همین تعداد نیز با حال خوب ترخیص شده‌اند.

ثبت ۴ فوتی جدید

وی از فوت چهار مورد کرونایی دیگر در استان بوشهر طی شبانه‌روز گذشته خبر داد و بیان کرد: تعداد جانباختگان کرونا در استان بوشهر به ۸۷۴ مورد رسیده است که ۸۶۰ نفر مورد قطعی است.

کشمیری افزود: هم‌اکنون ۸۶ بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری هستند که ۱۷ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بوده و ۹ نفر به کمک دستگاه تنفس دارند.

منبع : خبرگزاری مهر

اخبار مرتبط