رفتن به بالا
  • یکشنبه - 28 فوریه 2021 - 03:27
  • کد خبر : ۴۸۶۸
  • چاپ خبر : طلایه‌داران تربیت دانش‌آموزان استان بوشهر تجلیل شدند

طلایه‌داران تربیت دانش‌آموزان استان بوشهر تجلیل شدند

بوشهر- معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: از ۱۰۰ نفر از فعالان حوزه پرورشی، پیشکسوتان، و مشاوره‌های مدارس استان بوشهر تجلیل شد.

به گزارش صبح بوشهر، علی موحدی عصر شنبه در آئین تجلیل از طلایه‌داران تربیت دانش‌آموزان استان بوشهر اظهار داشت: در شرایط کرونایی مأموریت‌های پرورشی ویژه دانش‌آموزان افزایش یافته است و این مسائل از طریق شبکه شاد دنبال می‌شود.

وی با اشاره به اجرای طرح دانش‌آموز تراز انقلاب اسلامی بیان کرد: این طرح پیوست عملی سند تحول بنیادین آموزش و پرورش در مدارس متوسطه دوم اجرایی شده است.

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان بوشهر افزود: قرارگاه فرهنگی تربیتی دانش‌آموزی برای نخستین‌بار در سطح استان و کشور برای افزایش فعالیت‌های فرهنگی تشکیل شده است.

وی از اجرای طرح نماد برای توانمندسازی، آگاهی‌بخشی و پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی دانش آموزان خبر داد و افزود: هزار و ۷۰۰ مربی، مشاور و معاون پرورشی در مدارس استان بوشهر فعالیت می‌کنند.

موحدی با اشاره به طراحی حدود ۷۰ رشته مسابقه فرهنگی، هنری، قرآنی ویژه دانش‌آموزان گفت: همه فعالیت‌های حوزه پرورشی فضای مجازی با مسئولیت مدیریت یکپارچه فضای مجازی انجام می‌شود.

منبع : خبرگزاری مهر

اخبار مرتبط