رفتن به بالا
  • دوشنبه - 8 مارس 2021 - 19:22
  • کد خبر : ۴۹۹۰
  • چاپ خبر : ۵۱۵ نقطه آلوده استان بوشهر به مواد مخدر پاکسازی شد

۵۱۵ نقطه آلوده استان بوشهر به مواد مخدر پاکسازی شد

به گزارش صبح بوشهر، ارسطو ترکمان‌منش در گفت‌‎وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: تلاش‌های گسترده‌ای به منظور کشف مواد مخدر در استان بوشهر صورت گرفته است و شاهد کشف بیش از ۴۰ تن مواد مخدر طی ۲۳ ماه اخیر یعنی از ابتدای سال قبل تاکنون هستیم. وی از کاهش ۲۶ درصدی مواد مخدر در استان […]

به گزارش صبح بوشهر،

ارسطو ترکمان‌منش در گفت‌‎وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: تلاش‌های گسترده‌ای به منظور کشف مواد مخدر در استان بوشهر صورت گرفته است و شاهد کشف بیش از ۴۰ تن مواد مخدر طی ۲۳ ماه اخیر یعنی از ابتدای سال قبل تاکنون هستیم.

وی از کاهش ۲۶ درصدی مواد مخدر در استان بوشهر طی ۱۱ ماهه امسال نسبت به سال قبل خبر داد و بیان کرد: در سطح کشور شاهد افزایش ۲۵ درصدی کشفیات مواد مخدر هستیم.

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر خاطرنشان کرد: طی ۱۱ ماهه امسال ۵۱۵ نقطه آلوده استان بوشهر به مواد مخدر پاکسازی و افراد آلوده و توزیع کننده جمع‌آوری شدند.

وی با اشاره به کشف ۱۱ هزار و ۳۸۰ کیلومتر مواد مخدر در مسیر ساحل و ترانزیت دریایی در استان بوشهر اضافه کرد: ۷۰ درصد کشفیات استان بوشهر در مسیر دریا و ترانزیت دریایی بوده است.

ترکمان منش همچنین از دستگیری و معرفی دو هزار و ۹۸۸ مجرم مواد مخدر در استان به مراجع قضائی خبر داد و افزود: طی ۱۱ ماهه امسال ۳۶ باند مواد مخر منهدم شده و ۱۶ هزار و ۷۰۰ کیلوگرم مواد مخدر کشف شده است.

منبع : خبرگزاری مهر

اخبار مرتبط