رفتن به بالا
  • دوشنبه - 15 مارس 2021 - 10:49
  • کد خبر : ۵۱۹۷
  • چاپ خبر : ارائه تسهیلات ٢٥٤ میلیارد تومانی به  واحد های تولیدی- صنعتی  بوشهر

ارائه تسهیلات ٢٥٤ میلیارد تومانی به واحد های تولیدی- صنعتی بوشهر

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری بوشهر از پرداخت ٢٥٤ میلیارد تومان تسهیلات به واحد های صنعتی استان بوشهر خبر در یازده ماه گذشته خبر داد.

 ارائه تسهیلات ٢٥٤ میلیارد تومانی به  واحد های تولیدی- صنعتی  بوشهر

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری بوشهر از پرداخت ٢٥٤ میلیارد تومان تسهیلات به واحد های صنعتی استان بوشهر خبر در یازده ماه گذشته خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از بوشهر سعید زرین فر امروز در گفت و گو با خبرنگاران  ، به پرداخت تسهیلات بانکی به واحدهای صنعتی و تولیدی استان پرداخت و تصریح کرد: این مبلغ برای رونق تولید به ۱۹۳ طرح  پرداخت شده و جایگاه استان بوشهر از این حیث در کشور ، هشتم است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار بوشهر، بخشی از مشکلات واحدهای تولیدی را تسهیلات بانکی در بخش‌های گوناگون دانست و بیان کرد: در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید مشکلات صنایع در بخش‌های مالیات، بیمه تامین اجتماعی، آب، برق، گاز، بحث‌های زیرساختی و نقدینگی بررسی می‌شود.

زرین‌فر با بیان اینکه بیش از ۷۰ درصد مصوبات این جلسات اجرایی شده است گفت: امسال ۴۰ واحد صنعتی و تولیدی راکد استان بوشهر با فراهم شدن تمهیدات لازم و حل مشکلات آنها به چرخه تولید بازگشتند و فعال شدند.

وی از ۷۷۳ مصوبه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید خبر داد و خاطر نشان کرد: افزون بر ۵۰۰ مورد از این مصوبات اجرایی شده است.

زرین‌فر با اشاره به تشکیل کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید اظهار داشت: امسال تاکنون ۶۱ جلسه در این راستا تشکیل و مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی بررسی و راهکارهای لازم ارائه شده است.

 

منبع : خبرگزاری ایلنا

اخبار مرتبط