رفتن به بالا
  • سه‌شنبه - 16 مارس 2021 - 09:27
  • کد خبر : ۵۲۴۴
  • چاپ خبر : ۹۱ درصد از داوطلبان شورای شهرهای استان بوشهر مرد هستند

۹۱ درصد از داوطلبان شورای شهرهای استان بوشهر مرد هستند

بوشهر – دبیر ستاد انتخابات استان بوشهر با اشاره به ثبت ۵۸۹ داوطلب برای عضویت در شوراهای اسلامی شهرهای استان گفت: ۹۱ درصد از داوطلبان مرد و ۹ درصد آنها زن هستند.

خسرو دهقانی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: در ششمین روز از ثبت‌نام داوطلبان عضویت در شوراهای اسلامی شهرهای استان بوشهر، ۲۲۲ نفر ثبت نام کردند تا تعداد کل داوطلبان به ۵۸۹ نفر برسد.

وی اضافه کرد: تا کنون ۷۳ درصد ثبت نام‌ها حضوری (در فرمانداری‌ها)، ۱۱ درصد از طریق تلفن همراه، ۱۱ درصد با کامپیوترهای شخصی و پنج درصد از طریق مراجعه به دفاتر پیشخوان دولت بوده است.

دبیر ستاد انتخابات استان بوشهر آخرین فرصت ثبت‌نام را فردا دانست و اضافه کرد: در مجموع ۲۱۰ نفر برای عضویت در شورای اسلامی ۴۰ شهر استان بوشهر انتخاب خواهند شد.

وی با اشاره به اینکه ۵۳۵ نفر معادل ۹۱ درصد از داوطلبان عضویت در شوراهای اسلامی شهرهای استان بوشهر مرد و ۵۴ نفر معادل ۹ درصد زن هستند افزود: بیشترین ثبت‌نام‌ها در شهرستان بوشهر با ۱۴۰ نفر بوده است.

دهقانی خاطرنشان کرد: در شهرستان دشتستان ۱۱۷ نفر، در شهرستان گناوه ۴۶ نفر، در شهرستان کنگان ۶۶ نفر، در شهرستان دیلم ۲۳ نفر، در شهرستان جم ۳۰ نفر، در شهرستان عسلویه ۴۶ نفر، در شهرستان دیر ۴۶ نفر، در شهرستان دشتی ۴۹ نفر و در شهرستان تنگستان ۲۷ نفر ثبت نام کرده‌اند.

منبع : خبرگزاری مهر

اخبار مرتبط