رفتن به بالا
  • یکشنبه - 28 مارس 2021 - 22:27
  • کد خبر : ۵۶۶۴
  • چاپ خبر : دستگاه‌های اجرایی دشتی پشتیبان حوزه تولید باشند

دستگاه‌های اجرایی دشتی پشتیبان حوزه تولید باشند

بوشهر – فرماندار دشتی گفت: دستگاه‌های اجرایی شهرستان مکلف هستند پشتیبانی‌های لازم از سرمایه گذاران و واحدهای تولیدی برای افزایش ظرفیت تولید در سطح شهرستان داشته باشند.

به گزارش صبح بوشهر، عبدالله نادری ظهر یکشنبه در نشست ستاد اقتصاد مقاومتی شهرستان دشتی ضمن تبریک سال جدید و اعیاد شعبانیه اظهار داشت: در سال گذشته علی رغم همه مشکلات و کمبودها اقدامات خوبی در حوزه اقتصادی شهرستان شاهد هستیم هر چند شیوع بیماری کرونا تأثیرات زیادی در کسب و کارها و اشتغال مردم گذاشته است.

وی افزود: انتظار داریم مدیران با توجه به اهمیت شعار سال تلاش و همت خود را بیش از گذشته مضاعف کنند.

نادری بیان کرد: همه دستگاه‌های اجرایی برنامه‌های خود را در جهت پشتیبانی از سرمایه گذاری و افزایش تولید ظرفیت واحدهای تولیدی و موانع قانونی پیش رو این واحدها را اعلام کنند.

وی ادامه داد: برخی افراد در سالیان گذشته مجوزهای قانونی و زمین مورد نیاز برای اجرای طرح‌های اقتصادی دریافت کردند ولی با گذشت چندین سال هنوز اقدامی انجام ندادند که در صورت تداوم تمامی مجوزهای باطل می‌شود.

نادری تصریح کرد: واحدهای تولیدی شهرستان حمایت می‌شوند و در این راستا مدیران باید پشتیبانی‌های لازم از این واحدها داشته باشند.

وی خاطر نشان کرد: یکی از ظرفیت‌های خوب شهرستان در حوزه شیلات است که انتظار داریم هر چه زودتر وضعیت این طرح‌ها شیلاتی در سطح شهرستان تعیین تکلیف شود.

منبع : خبرگزاری مهر

اخبار مرتبط