رفتن به بالا
  • شنبه - 3 آوریل 2021 - 16:27
  • کد خبر : ۵۹۱۶
  • چاپ خبر : پشتیبانی و رفع موانع تولید باید در عمل دیده شود

پشتیبانی و رفع موانع تولید باید در عمل دیده شود

بوشهر – نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: پشتیبانی و رفع موانع تولید باید در عمل دیده شود و در حد مصوبه متوقف نشود.

به گزارش صبح بوشهر، آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری عصر جمعه در جمع فعالان رسانه‌ای با اشاره به وضعیت سخت کرونایی در کشور اظهار داشت: خیز چهارم کرونا در اغلب استان‌های کشور آغاز شده و زندگی مردم را تحت تأثیر قرار داده است.

وی خواستار تصویب و اجرای دقیق دستور العمل های باز دارنده از شیوع بیماری کرونا و همچنین تلاش برای واکسیناسیون عمومی شد و بیان کرد: برای مراعات دستور العمل ها باید با استفاده از شیوه‌های تبلیغی و اجرایی نسبت به فرهنگ‌سازی اقدام کرد.

امام جمعه بوشهر با اشاره به تقارن آغاز سال جدید و در پیش بودن ماه مبارک رمضان اضافه کرد: در این شرایط انتظار می‌رود مردم به هم نوعان خود به ویژه اقوام، همسایه‌ها و مردم نیازمند کمک کنند تا از فشارهای معیشتی آنان کاسته شود.

وی با تاکید بر لزوم مقابله با گرانی ادامه داد: مسئولان باید در عرصه کنترل بی رویه گرانی‌ها تدابیر لازم و نظارت کافی داشته باشند. به اذعان همه کارشناسان قیمت عرضه کالا غیر واقعی و فراتر از ارزش آن است.

آیت‌الله صفایی بوشهری با اشاره به منویات رهبر معظم انقلاب در پیام نوروزی خاطرنشان کرد: اعتماد و تکیه به برجام در رفع تحریم و گره زدن حل مشکلات به آن، یک اشتباه بزرگ است و باید آن را با رشد تولید و خود کفایی خنثی سازی کرد و شکست داد.

وی تاکید کرد: پشتیبانی و رفع موانع تولید در عرصه رشد اقتصاد ایران بر اساس طرح اقتصاد مقاومتی یک ضرورت است و این باید در عمل دیده شود و در حد حرف و مصوبات متوقف نشود.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر افزود: انتخابات ریاست جمهوری به جهت اهمیت وظایف و اختیارات رئیس جمهور بسیار مهم و سرنوشت ساز است و این مردم هستند که در این عرصه نقش آفرین بوده و مسئولیت مهمی به عهده دارند. حضور پرشور و سراسر شعور و با بصیرت بسیار کار ساز و مؤثر است.

منبع : خبرگزاری مهر

اخبار مرتبط