رفتن به بالا
  • جمعه - 23 آوریل 2021 - 11:48
  • کد خبر : ۶۳۳۸
  • چاپ خبر : ٦ باغ ویلا در تنگستان پلمب شدند

٦ باغ ویلا در تنگستان پلمب شدند

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان از پلمب ۶ باغ ویلا در این شهرستان خبر داد.

٦ باغ ویلا در تنگستان پلمب شدند

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان از پلمب ۶ باغ ویلا در این شهرستان خبر داد.

به گزارش صبح بوشهر ، عادل مقدس صبح امروز سه شنبه با اعلام این خبر بیان داشت: تجمعات بستر ابتلا به کرونا را ایجاد و ریسک ابتلا به آن را افزایش می‌دهد لذا با استناد به این مهم، می‌توان دریافت که فعالیت این صنوف تا چه اندازه سلامت عمومی مردم را به مخاطره خواهد انداخت.

مقام مسئول بهداشت و درمان در تنگستان اظهار داشت: امروز با توجه به تبلیغات گسترده و اطلاع‌رسانی‌های فراوان توسط رسانه‌های مختلف، کمتر کسی را می‌توان یافت که اطلاعات کافی در رابطه با نحوه انتقال و راه‌های پیشگیری از کرونا را نداد، لذا بی‌توجه‌ای مراکزی که با منفعت‌طلبی سلامت مردم را هدف قرار می‌دهند غیرقابل بخشش است.

مقدس افزود: با توجه به وضعیت قرمز شهرستان و بر اساس مصوبات ستاد کرونا، باغ ویلاها در شهرستان‌های قرمز اجازه فعالیت ندارند که در همین راستا ۶ باغ ویلا به دلیل فعالیت غیرمجاز در تنگستان پلمپ شدند.

وی ادامه داد: آنچه ما و جامعه را نگران و کادر بهداشت و درمان را خسته کرده، این است که چگونه عده‌ای با اینکه شرایط موجود مردم را می‌بینند همچنان بنا ندارند باور کنند و از خواب بیدار شده و همگام و هم‌راستا با دیگر افراد جامعه راه‌های انتقال بیماری را تا تأمین سلامت عمومی قطع نمایند.

مقدس تأکید کرد: با همه وجود در راه سلامت مردم بر اساس وظیفه ذاتی بهداشت و درمان گام بر خواهیم داشت و دلسوزان سلامت جامعه بدانند که در همه حال در حمایت ما خواهند بود و تا آخرین لحظه، هم‌قدم با آنها پیش خواهیم رفت.

منبع : خبرگزاری ایلنا

اخبار مرتبط