رفتن به بالا
  • دوشنبه - 24 خرداد 1400 - 12:14
  • کد خبر : ۸۳۹۱
  • چاپ خبر : شرایط مناسب برای تبلیغات انتخابات در شهرهای استان بوشهر فراهم است

شرایط مناسب برای تبلیغات انتخابات در شهرهای استان بوشهر فراهم است

بوشهر- مدیرکل دفتر شهری استانداری بوشهر از تعبیه مکان‌هایی برای تبلیغات انتخابات در سطح شهرهای استان خبر داد.

حمید بردستانی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: انتخابات مظهر مردم‌سالاری است و در شهرها با انتخاب اعضای شوراها، سرنوشت چهار سال آینده شهرها تعیین می‌شود.

وی افزود: با توجه به قرارگیری جامعه در دوره‌ای سرنوشت‌ساز، شاهد تغییر مدیریت محلی در حوزه شوراها و شهرداری‌ها خواهیم بود.

مدیرکل دفتر شهری استانداری بوشهر از برگزاری انتخابات شوراها در ۴۰ شهر استان بوشهر خبر داد و خاطرنشان کرد: با برگزاری انتخابات شوراها در ۴۰ شهر استان بوشهر، در خصوص مسائل مختلف از جمله وظایف شوراها، آئین‌نامه انتخاب شهرداران و موضوعات مربوط به شهرداری‌ها پس از برگزاری انتخابات، به منتخبین آموزش داده خواهد شد.

بردستانی تصریح کرد: بر اساس آمار موجود، تعداد ۱۰۸ نفر از مجموع ۲۱۰ نفر عضو شورای پنجم شهرها کاندیدای انتخابات در دوره ششم هستند.

وی بیان کرد: در مورد تعبیه مکان‌هایی برای تبلیغات انتخابات در سطح شهرها توسط شهرداری‌ها، ضمن تأکید ویژه بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی با توجه به شیوع کرونا ویروس، به تمامی شهرداران ابلاغ شده تا مکان‌هایی برای تبلیغات آماده کنند.

بردستانی از برگزاری دوره‌های آموزشی تخصصی برای منتخبین جدید شوراهای شهرهای استان خبر داد و یادآور شد: پس از انتخابات، دوره‌های آموزشی به صورت فشرده برای منتخبین شوراهای شهرها در همه شهرستان‌ها برگزار خواهد شد.

منبع : خبرگزاری مهر

اخبار مرتبط