رفتن به بالا
  • چهارشنبه - 26 خرداد 1400 - 18:11
  • کد خبر : ۸۵۷۰
  • چاپ خبر : قهر با صندوق رأی مشکلی حل نمی‌کند

قهر با صندوق رأی مشکلی حل نمی‌کند

بوشهر- رئیس ستاد محسن رضایی در استان بوشهر با بیان اینکه دولت‌ها بر اساس شرایط کشور انتخاب می‌شوند، گفت: در صورت قهر با صندوق رأی نمی‌توانیم ناجی اقتصاد و اقتدار ایران را در رأس ببینیم.

به گزارش صبح بوشهر، مهرداد حاجی پور عصر چهارشنبه در نشست با خبرنگاران با بیان اینکه انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ بسیار حائز اهمیت است، اظهار داشت: در حال حاضر کشور در شرایط خاص اقتصادی و بین المللی است، بر این اساس باید سکان اجرایی دولت را کسی در دست بگیرد که بتواند این وضعیت را به ساحل امن برساند.

وی با بیان اینکه قهر با صندوق علاج مشکل شرایط کنونی نیست، افزود: در صورت قهر با صندوق رأی نمی‌توانیم ناجی اقتصاد و اقتدار ایران را در رأس ببینیم.

رئیس ستاد محسن رضایی در استان بوشهر با اشاره به اینکه اصلی ترین مشکل کنونی کشور، مشکل اقتصادی است، بیان کرد: کسی باید در رأس قوه مجریه باشد که از الفبای اقتصاد به خوبی آگاه باشد.

حاجی پور با عنوان اینکه به خاطر فرزندان و جوانان کشور باید برای انتخاب اصلح و آگاهانه تلاش کنیم، خاطرنشان کرد: باید دراین برهه فردی انتخاب شود که اقتصاد را بداند و به جوانان اعتقاد داشته باشد.

وی با اشاره به اینکه نباید در دام جناح‌های سیاسی گرفتار شویم، گفت: نتیجه انتخاب هر یک از جناح‌های سیاسی را تجربه کرده‌ایم و شاهد کوچک شدن سفره مردم شده است، اکنون باید فردی به عنوان منتخب مردم روی کار بیاید که فراجناحی فعالیت کرده و حل مشکل مردم دغدغه او باشد.

رئیس ستاد محسن رضایی در استان بوشهر با عنوان اینکه مسئله امروز ما سیاسی نیست که سیاسی انتخاب کنیم، افزود: قطار اقتصاد در پیچ‌های خطرناک قرار دارد و نیاز به یک لوکوموتیوران متبحر دارد.

وی گفت: باید تلاش کنیم همانگونه که در زمینه تسلیحاتی و امنیتی حرف اول را می زنیم در زمینه اقتصاد نیز به کشور اول منطقه و جهان تبدیل شویم.

منبع : خبرگزاری مهر

اخبار مرتبط