رفتن به بالا
  • جمعه - 28 خرداد 1400 - 12:12
  • کد خبر : ۸۷۲۶
  • چاپ خبر : انتخابات در ۹۱ شعبه اخذ رای شهرستان گناوه در حال برگزاری است

انتخابات در ۹۱ شعبه اخذ رای شهرستان گناوه در حال برگزاری است

گناوه- فرماندار گناوه گفت: همزمان با سراسر کشور رأی گیری انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا در ۹۱ شعبه اخذ رای در شهرستان گناوه در حال برگزاری است.

به گزارش صبح بوشهر، غلامرضا مهرجو صبح جمعه در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: همزمان با سراسر کشور و در اولین ساعات رأی گیری با همکاری و هماهنگی خوب و مؤثر هیئت اجرایی و نظارت و سایر دستگاه‌ها و مرجع قضائی و سایر دست اندر کاران کار رأی گیری در شعب اخذ رأی شهرستان آغاز شد.

فرماندار گناوه افزود: ۹۱ شعبه اخذ رأی ثابت و سیار در این شهرستان در نظر گرفته شده است که از رأس ساعت هفت در سطح شهرها و روستاهای شهرستان کار رأی گیری را انجام خواهند داد.

وی با اشاره به اینکه شش شعبه سیار در سطح شهرستان در نظر گرفته است گفت: تعداد دو هزار نفر عوامل انسانی شامل هیأت اجرایی، نظارت، بازرسی و حفاظتی در این دوره از انتخابات مشارکت و همکاری دارند.

مهرجو یادآور شد: تعامل و همکاری بسیاری خوبی در سطح شهرستان بین عوامل اجرایی در شعب اخذ رأی در هیئت نظارت و هیئت‌های اجرایی و مرجع قضائی و سایر عوامل در سطح شهرستان وجود دارد و

رئیس هیأت اجرایی انتخابات گناوه گفت: تاکنون در شعب اخذ رأی این شهرستان مشکلی وجود نداشته است و در کمال آرامش مردم در حال رأی دادن هستند و اخذ رأی در شعب اخذ رأی ادامه دارد.

فرماندار گناوه یادآور شد: با توجه به وضعیت هوایی و شرایط کرونایی منطقه برنامه ریزی لازم جهت حفظ سلامت دست اندر کاران شعب اخذ رأی و رأی دهندگان در شعب پیش بینی شده است و اقلام بهداشتی مورد نیاز شعب تأمین شده است تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن کار رأی گیری انجام شود.

رئیس هیئت اجرایی انتخابات گناوه با اشاره به اهمیت نقش انتخابات گفت: مردم نجیب شهرستان گناوه همواره در عرصه‌های مختلف نظام جمهوری اسلامی نقش مؤثر خود را ایفا کرده‌اند و در این دوره از انتخابات نیز با حضور حداکثری و تعیین سرنوشت خود مشارکت پرشور و حداکثری خواهند داشت.

فرماندار گناوه یادآور شد: با شروع رأی گیری در اولین ساعات صبح امروز در شهرها و روستاهای شهرستان مردم در حال مراجعه به شعب اخذ رأی هستند.

وی با اشاره به اینکه انتخابات ۲۸ خرداد از لحاظ بین المللی و داخلی از اهمیت و حساسیت بالایی برخوردار است افزود: از لحاظ بین المللی هر چه مشارکت مردم بیشتر باشد در اقتدار نظام اسلامی مؤثر تر خواهد بود و در بعد داخلی نیز مردم با مشارکت در انتخابات در تعیین سرنوشت خود دخالت می‌کنند و برای چهار سال آینده در مدیریت ملی و محلی تصمیم گیری می‌کنند.

رئیس هیئت اجرایی انتخابات گناوه تصریح کرد: همه مردم باید این حق و حقوق خود را جدی بگیرند و با مشارکت حداکثری نقش خود را در نظام تصمیم گیری و انتخاب مجریان ایفا کنند.

منبع : خبرگزاری مهر

اخبار مرتبط