رفتن به بالا
  • جمعه - 28 خرداد 1400 - 12:13
  • کد خبر : ۸۷۳۸
  • چاپ خبر : مردم استان بوشهر در اولین ساعات به شعب اخذ رای مراجعه کنند

مردم استان بوشهر در اولین ساعات به شعب اخذ رای مراجعه کنند

بوشهر – استاندار بوشهر گفت: در نقاط مختلف استان شاهد هستیم که مشارکت مردم در انتخابات مطلوب است و از همه می‌خواهیم در نخستین ساعات به شعب اخذ رای مراجعه کنند.

به گزارش صبح بوشهر مستقر در اداره بندر بوشهر، عبدالکریم گراوند صبح جمعه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: از ساعت هفت صبح امروز شعب اخذ رأی در نقاط مختلف استان بوشهر فعالیت خود را آغاز کرده‌اند و شاهد حضور گسترده مردم هستیم.

وی اضافه کرد: در برخی از شعب احتمالاً مشکلاتی وجود داشته باشد که باعث تأخیر در آغاز رأی گیری شده باشد ولی این مسائل هر ساله وجود داشته و همکاران در حال رفع مشکل هستند تا در سریع‌ترین زمان امکان اخذ رأی فراهم شود.

استاندار بوشهر بیان کرد: هیئت‌های نظارت، هیئت‌های بازرسی، هیئت‌های اجرایی و نیروهای امنیتی با تمام توان در حال خدمات‌دهی به مردم برای برگزاری انتخابات پرشور و باشکوه هستند.

وی انتخابات را یک جشن ملی دانست و خاطرنشان کرد: مشاهدات ما از نقاط مختلف استان بیانگر حضور گسترده مردم در این انتخابات است که مایه افتخار است.

گراوند ادامه داد: مردم استان بوشهر همواره حضوری گسترده و پرشور در انتخابات داشته و متوسط حضور مردم از میانگین کشوری بالاتر بوده است.

وی افزود: امیدواریم امسال هم بار دیگر شاهد تکرار حضور حماسی مردم باشیم؛ حضوری که بر اقتدار کشور می‌افزاید و اثرات مهمی در سرنوشت مردم دارد.

استاندار بوشهر تصریح کرد: در نخستین لحظاتٰ نتایج انتخابات را به اطلاع مردم خواهیم رساند.

منبع : خبرگزاری مهر

اخبار مرتبط