رفتن به بالا
  • شنبه - 29 خرداد 1400 - 00:12
  • کد خبر : ۸۷۹۸
  • چاپ خبر : مشارکت مردم استان بوشهر در انتخابات بالاتر از متوسط کشوری است

مشارکت مردم استان بوشهر در انتخابات بالاتر از متوسط کشوری است

بوشهر- استاندار بوشهر با تقدیر از حضور مردم در انتخابات گفت: میزان مشارکت مردم استان بوشهر در انتخابات بالاتر از متوسط کشوری است.

به گزارش صبح بوشهر، عبدالکریم گراوند جمعه شب در بازدید از ستاد انتخابات استان بوشهر در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مردم استان بوشهر همواره حضوری گسترده و پرشور در انتخابات داشته‌اند و امسال نیز بار دیگر حماسه‌ای از حضور خود خلق کردند.

وی با اشاره به اینکه هیچ مشکلی در روند برگزاری انتخابات در استان بوشهر نداشته‌ایم افزود: انتخابات در استان بوشهر با رعایت کامل قوانین برگزار شده است و همچنان ادامه دارد.

استاندار بوشهر با بیان اینکه تا این لحظه مشارکت استان بوشهر در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی از میانگین کشوری بالاتر است افزود: آمار بالای مشارکت مردم در انتخابات سبب اقتدار ایران اسلامی است.

گراوند اضافه کرد: درصد بالای مردم در انتخابات به نظام برای گذر از شرایط پیش‌رو کمک می‌کند و حتی دشمنان را وادار می‌کند که سر تعظیم در برابر اراده ملت بزرگ ایران فرود آوردند.

وی بیان کرد: مردم بار دیگر به فرمایشات مقام معظم رهبری لبیک گفتند و برای پاسداری از آرمان‌های انقلاب، امام راحل و خون شهدای گرانقدر در شعب اخذ رأی حضور یافتند.

منبع : خبرگزاری مهر

اخبار مرتبط