رفتن به بالا
  • پنجشنبه - 3 تیر 1400 - 12:11
  • کد خبر : ۹۱۴۱
  • چاپ خبر : ضارب کارشناس بهداشت محیط شهرستان تنگستان دستگیر شد

ضارب کارشناس بهداشت محیط شهرستان تنگستان دستگیر شد

بوشهر- فرمانده انتظامی شهرستان تنگستان از دستگیری ضارب کارشناس بهداشت محیط این شهرستان خبر داد.

به گزارش صبح بوشهر، سرهنگ کارآگاه حسین خواجه صبح پنج‌شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با توجه به قرار گرفتن شهرستان تنگستان در وضعیت قرمز کرونایی و برابر مصوبه ستاد مقابله با کرونا در شهرستان و باهدف تذکر و اخطار به واحدهای صنفی که پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نمی‌کنند تیمی متشکل از نماینده اتاق اصناف، اداره صمت و شبکه بهداشت شهرستان برای انجام این مأموریت مهم به سطح شهر اهرم اعزام که در حین انجام وظیفه و تذکر به متصدی یک واحد صنفی که به پروتکل بهداشتی توجهی نکرده بود.

وی تصریح کرد: متأسفانه شاگرد محل کسب متخلف پس از مشاجره لفظی با کارشناس بهداشت و مصدوم نمودن وی از ناحیه صورت، از محل حادثه متواری می‌گردد.

خواجه افزود: به محض تماس با فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ و گزارش موضوع، اکیپی از مأمورین کلانتری در محل حاضر، از شاکی و شهود تحقیق و با احراز وقوع جرم، پس از هماهنگی و اخذ مجوز قضائی در کمترین زمان ممکن، فرد ضارب شناسایی، دستگیر و به مرجع قضائی جهت سیر مراحل قانونی معرفی گردید.

وی بابیان اینکه ً واحد صنفی موصوف نیز تا اطلاع ثانوی پلمپ شد گفت: همه همشهریان عزیز خصوصاً صاحبان اصناف و کسبه در گروه‌های مختلف صنفی شهرستان پروتکل‌های بهداشتی پیشگیرانه از شیوع بیماری کرونا را رعایت کنند.

رئیس پلیس شهرستان تنگستان اظهار داشت: فقط با همکاری مردم و هم‌زمان تلاش‌های مسئولان می‌توان با این بیماری منحوس مبارزه نمود و انتظار می‌رود تا زمان اجرای کامل واکسیناسیون عمومی، رعایت تدابیر و پروتکل‌های ابلاغی ستاد مبارزه با کرونا که باعث ارتقا سلامت عمومی است در سطح شهرستان همچون ماه‌های اخیر قرار گیرد.

خواجه افزود: پلیس نیز در این راستا در کنار مردم و سایر دستگاه‌های مسئول به صورت شبانه‌روزی حضورداشته و انجام وظیفه می‌نماید و باکسانی هم که به هر نحو به مأمورین ادارات و ارگان‌های مبارزه کننده با کرونا و مدافعین سلامت، توهین کرده یا در کار آنها خللی وارد نمایند، برابر قانون برخورد قاطع خواهد کرد.

منبع : خبرگزاری مهر

اخبار مرتبط