رفتن به بالا
  • یکشنبه - 13 تیر 1400 - 18:11
  • کد خبر : ۹۶۴۸
  • چاپ خبر : توسعه زیرساخت‌ها در عالی‌شهر/ فضای آموزشی و درمانی بهبود می‌یابد

توسعه زیرساخت‌ها در عالی‌شهر/ فضای آموزشی و درمانی بهبود می‌یابد

بوشهر – استاندار بوشهر از توسعه زیرساخت‌ها در عالی‌شهر خبر داد و گفت: شش میلیارد تومان برای اجرای پروژه درمانی و سایر پروژه‌های عمرانی در عالی‌شهر تخصیص یافت.

به گزارش صبح بوشهر، عبدالکریم گراوند پیش‌ازظهر یکشنبه در بررسی روند اجرای طرح‌های عمرانی در شهر جدید عالی‌شهر اظهار داشت: در راستای تکمیل طرح‌های نیمه تمام استان بوشهر پیگیری‌های مستمری را داریم و امیدواریم این طرح‌ها طبق برنامه تکمیل شوند.

وی اضافه کرد: طرح‌های خوبی در شهر جدید عالی‌شهر در حال اجرا است که تلاش شده با تأمین اعتبارات مورد نیاز، زمینه تسریع در تکمیل و بهره‌برداری از این پروژه‌ها فراهم شود.

استاندار بوشهر بیان کرد: به منظور فراهم شدن امکانات در حوزه‌های فرهنگی، آموزشی و ورزشی کارها و طرح‌های مهم و تأثیرگذاری در حوزه زیرساخت‌ها در شهر جدید عالی‌شهر بوشهر در دست اجرا است.

وی از اجرای طرح‌های مهم حوزه درمان در عالی‌شهر خبر داد و خاطرنشان کرد: طرح مهم درمانی در عالی‌شهر در حال اجرا است و هفته‌های آینده تکمیل و آماده افتتاح و مطالبه به‌حق مردم این شهر محقق می‌شود.

گراوند بهبود وضعیت درمانی و توسعه فضاهای آموزشی را از مطالبات مهم مردم عالی‌شهر دانست و تصریح کرد: با توجه به ظرفیت و سرریز جمعیت بوشهر در عالی‌شهر دارد کمبود فضاهای آموزشی از موارد و مشکلات مهم این شهر است.

وی از توسعه زیرساخت‌های آموزشی در عالی‌شهر خبر داد و خاطرنشان کرد: بر همین اساس دو واحد فضای آموزشی بر اساس تعهد پیمانکاران تا آغاز سال تحصیلی جدید افتتاح می‌شود.

استاندار بوشهر از تخصیص شش میلیارد تومان برای اجرا پروژه درمانی و سایر پروژه‌های عمرانی در عالی‌شهر خبر داد و گفت: با تخصیص اعتبارات استانی امید می‌رود پروژه‌های عمرانی در شهر جدید عالی‌شهر بر اساس برنامه زمانبندی تکمیل و افتتاح شود و در اختیار مردم قرار بگیرد.

منبع : خبرگزاری مهر

اخبار مرتبط