رفتن به بالا
  • دوشنبه - 14 تیر 1400 - 18:29
  • کد خبر : ۹۷۳۵
  • چاپ خبر : با تجمعات انتخاباتی که پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نکنند برخورد خواهد شد

با تجمعات انتخاباتی که پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نکنند برخورد خواهد شد

دبیر ستاد مبارزه با کرونای استان بوشهر گفت : در ایام انتخابات برابر دیگر فصول سال با هرگونه تجمعاتی که دستورالعمل های پروتکل های بهداشتی را رعایت نکنند برخورد خواهد شد.   سعید کشمیری در گفت و گو با خبرنگار ایلنا با اعلام این خبر افزود:برابر تصمیم ستاد ملی مبارزه با کرونا تاکید شده است که […]

با تجمعات انتخاباتی که پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نکنند برخورد خواهد شد

دبیر ستاد مبارزه با کرونای استان بوشهر گفت : در ایام انتخابات برابر دیگر فصول سال با هرگونه تجمعاتی که دستورالعمل های پروتکل های بهداشتی را رعایت نکنند برخورد خواهد شد.

  سعید کشمیری در گفت و گو با خبرنگار ایلنا با اعلام این خبر افزود:برابر تصمیم ستاد ملی مبارزه با کرونا تاکید شده است که در محیط های بسته هیچ گونه جلساتی برگزار نشود .

وی اضافه کرد : تاکید ستاد ملی مبارزه با کرونا ، برگزاری جلسات با تعداد نفرات مشخص مطابق رنگ بندی شهرستان ها و با رعایت فاصله گذاری اجتماعی و استفاده از ماسک  است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود : بر اساس دستورالعمل ستاد ملی مبارزه با کرونا تاکید شده است که حتی المقدور تبلیغات کاندیداها از طریق فضای مجازی صورت پذیرد و برپایی کارناوال‌های تبلیغاتی و مراسمات استقبال از نامزد ها ممنوع است.

اخبار مرتبط