رفتن به بالا
  • چهارشنبه - 16 تیر 1400 - 18:29
  • کد خبر : ۹۸۸۶
  • چاپ خبر : نتایج قطعی انتخابات شوراهای شهر در مراکز استان‌ها

نتایج قطعی انتخابات شوراهای شهر در مراکز استان‌ها

پس از پایان شمارش آرا در برخی استان‌ها، نتایج شوراهای شهر در مراکز استان‌ها مشخص شد. به گزارش ایلنا، ششمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستا روز جمعه (28اردیبهشت‌ماه) همزمان با سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با حضور مردم در سراسر کشور برگزار شد. در انتخابات 1400، 59 میلیون و 310 هزار و 307 نفر […]

نتایج قطعی انتخابات شوراهای شهر در مراکز استان‌ها

پس از پایان شمارش آرا در برخی استان‌ها، نتایج شوراهای شهر در مراکز استان‌ها مشخص شد.

به گزارش ایلنا، ششمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستا روز جمعه (28اردیبهشت‌ماه) همزمان با سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با حضور مردم در سراسر کشور برگزار شد.

در انتخابات 1400، 59 میلیون و 310 هزار و 307 نفر واجد شرایط رأی دادن در کشور بودند که ‌‌از این تعداد 29 میلیون و 980 هزار و 38 نفر مرد و 29 میلیون و 330 هزار و 269 نفر زن و یک میلیون و 392 هزار و 148 نفر را رأی اولی شامل می‌شد.

پس از پایان شمارش آرا در برخی استان‌ها، نتایج شوراهای شهر در مراکز استان‌ها مشخص شد.

1. خراسان جنوبی، بیرجند: علیرضا محمودی‌راد، فرید فروزانفر‌، فاطمه‌زهرا هلال‌بیرجندی‌،‌ مرتضی یزدان‌شناس‌، محمد‌مهدی درخشی‌، رضا حسنی‌صفت‌، عباس سروری‌، مهدی عبدالرزاق‌نژاد‌ و ویدا ناصری‌.   

2. ایلام، ایلام: هادی کرمی‌، مظفر میرزاد‌، مجتبی ملکی‌، سعید انوری‌پور‌، علی کریمی‌، منصور بهادری‌ و حمید مجیدی ‌    

3. سمنان، سمنان: مهدی خراسانیان، مجید نظری، رضا صباغیان، علی همتی، حسین گل‌هاشم، عباس‌علی طالب‌بیدختی و حسین موسوی‌دلازیانی.

4. لرستان، خرم‌آباد: کرم نعمتی، حجت‌الله احمدی‌پور‌، حمید‌رضا صفریان‌، مجید دریکوند‌، یونس امرایی‌، رضا بیرانوند و  عباس قلاوندی. ‌    

5. آذربایجان غربی، ارومیه: ‌مرتضی منافی‌، رسول اصغرزاده‌، حجت‌الاسلام محمد خلیل‌پور، حسین پناهی، نقی کریمی‌، مرتضی پیری‌، احد یوسفی‌توماج و وحید افشار. ‌

6. بوشهر، بوشهر: جعفر پورکبگانی، حمیده هلال بحر، شهناز پولادی، مهرزاد آسایش، عبدالخالق برزگرزاده، خدیجه گرشاسبی، حیدر رفاهی، ایمان زندی نیا رأی و وحید نیک روش.

7. همدان، همدان: اکبر کاووسی، سعید حاج بابائی، محمود مسگریان، مرتضی کرباسیان، مهدی حیدری، علی رحیمی‌فر، ناصر صفری افلاک، سعید نظری، حمید بادامی نجات، سعید شهابی، علی اکبر نظری.

8. گیلان، رشت: محمد حسین واقف کارگرنیا، رضا عاشری، علیرضا تاج شهرستانی، مجید عزیزی، هادی رمضانی پاچکناری، سید حسین رضویان، سید امیر حسین علوی، مهدی نوری هریس، مسعود عباس‌نژاد کارسیدانی، سید شمس شفیعی، نادر حسینی مژدهه.

9. زنجان، زنجان: منصور مرادلو، انسیه ابوبصیری، مهدی طالب، مجید ناصحی‌مقدم، محمدکاظم مجتهدی، اسحاق اسماعیلی، حسین حمزه‌لوپاک، سعید نجفی و داوود حسنی.

10. کرمانشاه، کرمانشاه: کامران ملکی، سیداحسان احسانی، سیدپیمان موسوی، احسان حیدریان، سید حجت‌الله موسوی‌اجاق، رسول آزادی، هاشم درویشی، سالار احمدزاده، پوریا فخری، سیدمیثم موسوی‌اجاق و کامبیز غلامی.

11. کردستان، سنندج: سیف‌الله رضایی، فرهاد میمنت‌آبادی، فرزاد زارعی، اسعد فریدی، سالار علی‌ویسی، عزت رضایی، سید انور رشیدی، وفا اصلانی‌ و بهروز ابراهیم‌آبادی‌.

12. چهارمحال و بختیاری، شهرکرد: محمدرضا بیاتی‌اشکفتکی، مصطفی حیدری، ماشالله ایزدی دستنائی‌، ‌فاطمه بیگی هرچگانی، ‌یوسف صادقی‌سودجانی، فرشاد چراغپور احمدمحمودی، داود نجفی چالشتری، خداکرم عباسی دهکردی  و حامد یادگاری دهکردی.

13. هرمزگان، بندرعباس: فاطمه جراره، احمد کناری‌نژاد، یعقوب دبیری‌نژاد، احمد عامری‌، حسن سالاری‌، عیسی عباسی‌، سید محمدرضا موسوی، عبدالرضا سراجی، فریده عامری، اسماعیل رئیسی‌ و اسماعیل بواشه‌.

منبع : خبرگزاری ایلنا

اخبار مرتبط