رفتن به بالا
  • یکشنبه - 27 تیر 1400 - 18:29
  • کد خبر : ۱۰۱۱۴
  • چاپ خبر : عامل قتل زن 24 ساله افغان دستگیر شد

عامل قتل زن 24 ساله افغان دستگیر شد

فرمانده انتظامی استان از دستگیری مرد 28 ساله تبعه افغانستان که پس از قتل همسرش متواری شده بود خبر داد. به گزارش خبرنگار ایلنا از بوشهر ، سرهنگ حیدر سوسنی در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت:در تاریخ 4 تیرماه سال جاری، در پی گزارش یک فقره قتل در شهر چغادک از توابع شهرستان بوشهر، […]

عامل قتل زن 24 ساله افغان دستگیر شد

فرمانده انتظامی استان از دستگیری مرد 28 ساله تبعه افغانستان که پس از قتل همسرش متواری شده بود خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از بوشهر ، سرهنگ حیدر سوسنی در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت:در تاریخ 4 تیرماه سال جاری، در پی گزارش یک فقره قتل در شهر چغادک از توابع شهرستان بوشهر، ماموران انتظامی و کارآگاهان پلیس آگاهی سریعا در محل مورد نظر حاضر شدند.

فرمانده انتظامی استان بوشهر افزود : با کشف جسد زن 24 ساله تحقیقات کارآگاهان پلیس پس از هماهنگی با مرجع قضائی آغاز و هویت قاتل متواری(همسر مقتول) با توجه به شواهد، مدارک و سرنخ ها در صحنه قتل، برای پلیس مشخص شد.

فرمانده انتظامی استان بوشهر ابرازداشت:با حضور کارآگاهان پلیس آگاهی و انجام اقدامات پلیسی و اطلاعاتی، محل اختفاء قاتل در   استان البرز شناسایی و مشخص شد که پس از وقوع حادثه به این استان متواری شده است.

فرمانده انتظامی استان بوشهر خاطرنشان کرد: روز گذشته متهم توسط کاراگاهان پلیس آگاهی استان در یک عملیات غافلگیرانه  در حالی که قصد داشت از دست ماموران انتظامی فرار کند دستگیر و  به استان بوشهر منتقل شد.

سوسنی گفت: این متهم ضمن اعتراف به بزه انتسابی علت آن را اختلافات شخصی عنوان کرد.

 

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری ایلنا

اخبار مرتبط