رفتن به بالا
  • شنبه - 23 مرداد 1400 - 18:32
  • کد خبر : ۱۰۵۲۰
  • چاپ خبر : اخلال 135 میلیاردی در بازار مرغ استان بوشهر / متخلفان دستگیر شدند

اخلال 135 میلیاردی در بازار مرغ استان بوشهر / متخلفان دستگیر شدند

فرمانده انتظامی استان از دستگیری 2 نفر که اقدام به خرید گسترده مرغ از مرغداران با قیمت بالاتر از نرخ مصوب که باعث اخلال 135 میلیارد ریالی در بازار مرغ شده بودند، خبر داد. به گزارش خبرنگار ایلنا  از بوشهر ، سرهنگ حیدر سوسنی ساعتی پیش با اعلام این مطلب در گفت و گو با […]

اخلال 135 میلیاردی در بازار مرغ استان بوشهر / متخلفان دستگیر شدند

فرمانده انتظامی استان از دستگیری 2 نفر که اقدام به خرید گسترده مرغ از مرغداران با قیمت بالاتر از نرخ مصوب که باعث اخلال 135 میلیارد ریالی در بازار مرغ شده بودند، خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا  از بوشهر ، سرهنگ حیدر سوسنی ساعتی پیش با اعلام این مطلب در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت : با توجه به کمبود، گرانی و نوسانات قیمت بازار مرغ، شناسایی اخلال گران در عرضه و قیمت گذاری بازار مرغ به صورت ویژه در دستور کار پلیس امنیت اقتصادی استان قرار گرفت.

فرمانده انتظامی استان بوشهر  افزود: در پی اقدامات اطلاعاتی صورت گرفته ، فردی که در حوزه بازار مرغ در سطح استان فعالیت داشته مورد شناسایی قرار گرفته و پس از تحقیقات فنی و میدانی مشخص شد که این فرد به صورت سازمان یافته با ارتباط و هماهنگی با مرغداران درحوزه عرضه خارج از شبکه، اقدام به خرید گسترده مرغ از مرغداران با قیمت بالاتر از قیمت مصوب کرده و بدون مجوز به استان های فارس، خوزستان و کهگیلویه  و بویر احمد  منتقل می کند.

فرمانده انتظامی استان بوشهر با بیان اینکه قیمت مرغ در این استان ها بیشتر از استان بوشهر بوده و نامبرده با سوء استفاده از این موضوع برای دستیابی به سود بیشتر و همچنین افزایش قیمت، مرغ های خریداری شده از مرغداران را باقیمتی بالاتر بدون مجوز، از استان خارج کرده به نحوی که مرغداران استانی مرغ های خود را به جهت سود بیشتر در اختیار وی قرار می دادند.

 سوسنی با اشاره به شناسایی  فردی که  در خرید و انتقال بدون مجوز مرغ به خارج استان با متهم  همکاری داشته ابراز داشت :  با توجه به اهمیت موضوع پس از هماهنگی های لازم با مقام قضائی متهم و همدستش دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل شدند.

عضو شورای تامین استان گفت: اسناد و مدارک موجود همه حکایت از این داشته که متهم در التهاب بازار مرغ نقش داشته و با همکاری همدستش که سرشبکه اصلی باند اخلال در توزیع مرغ استان بوشهر بودند به صورت سازمان یافته اقدام به خروج مرغ از استان می کردند.

فرمانده انتظامی استان تاکید کرد: متهمان در تحقیقات فنی کارشناسان پلیس امنیت اقتصادی به انتقال بدون مجوز 600 تن مرغ خارج از شبکه توزیع طی 4 ماه گذشته معادل 135میلیارد ریال و اخلال در شبکه توزیع اعتراف کردند.

 سوسنی با بیان اینکه کارشناسان و کارآگاهان پلیس امنیت اقتصادی در حال تلاش برای شناسایی و دستگیری سایر افراد مرتبط با این پرونده هستند، تاکید کرد: هر 2 متهم در اختیار مراجع قضائی قرار گرفتند.

 

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری ایلنا

اخبار مرتبط