رفتن به بالا
  • شنبه - 22 آبان 1400 - 20:55
  • کد خبر : ۱۱۰۰۶
  • چاپ خبر : ظرفیت‌های استان بوشهر عاملی برای موفقیت در جنگ اقتصادی است

ظرفیت‌های استان بوشهر عاملی برای موفقیت در جنگ اقتصادی است

بوشهر- استاندار بوشهر گفت:‌ ظرفیت‌های استان بوشهر عاملی برای موفقیت در جنگ اقتصادی است که باید بیش از پیش از این ظرفیت‌ها استفاده شود.

به گزارش صبح بوشهر، احمد محمدی‌زاده عصر شنبه در مراسم معارفه فرماندار بوشهر اظهار داشت: استان بوشهر دارای مردمانی پرافتخار در زمینه‌های مختلف است و خدمت به این مردم یک توفیق بزرگ است.

وی با تاکید بر اهمیت وحدت و اتحاد همگانی مسئولان، مردم، فرهیختگان و نخبگان خاطرنشان کرد: اتحاد و اخلاق سیاسی در استان بوشهر حکم‌فرما است که نتیجه همدلی و همراهی همه مردم و مسئولان است.

استاندار بوشهر اضافه کرد: کشور ما امروز در وضعیت خاصی قرار دارد و مشکلاتی وجود دارد که با این شرایط مسئولیت را پذیرفته‌ایم و در این شرایط سخت باید بهترین خدمات را به مردم ارائه کنیم.

وی با ابراز امیدواری برای پیروزی ایران اسلامی در این جنگ اقتصادی بیان کرد: با اتحاد و همدلی ان‌شاءالله این مشکلات پشت سر گذاشته می‌شود و مردم و ملت به مرحله بهتری از آنچه امروز گذشته‌اند می‌رسانیم.

محمدی‌زاده با تقدیر از خدمات شش ساله عباس جمشیدی در فرمانداری بوشهر بیان کرد: امروز صالح رحیمی به‌عنوان فرماندار جدید بوشهر معرفی می‌شود که بیش از هفت سال در دولت‌های مختلف بخشدار مرکزی بوشهر فعالیت داشته است.

وی برای فرماندار جدید بوشهر آرزوی موفقیت کرد و افزود: امیدواریم با همراهی همه مسئولان، مسائل شهرستان بوشهر که نماد استان است ساز و کارها برای پیشرفت و توسعه بیش از پیش فراهم شود.

در این مراسم صالح رحیمی به‌عنوان فرماندار جدید بوشهر معرفی و از خدمات عباس جمشیدی تقدیر شد.

اخبار مرتبط