رفتن به بالا
  • شنبه - 22 آبان 1400 - 19:09
  • کد خبر : ۱۰۹۸۴
  • چاپ خبر : ۵ مصدوم در برخورد دو خودرو در دیر

۵ مصدوم در برخورد دو خودرو در دیر

مسئول اورژانس ۱۱۵ شهرستان دیر گفت: در حادثه برخورد رخ به رخ دو خودرو پارس در محور دیر به دوراهک ۵ نفر مصدوم شدند. به گزارش ایلنا، حسین ناظمیان‌پور بیان کرد: ساعت ۱۷ و ۴۳ دقیقه روز جمعه با اعلام به مرکز پیام فوریت‌های پزشکی شهرستان دیر مبنی بر برخورد رخ به رخ دو دستگاه […]

۵ مصدوم در برخورد دو خودرو در دیر

مسئول اورژانس ۱۱۵ شهرستان دیر گفت: در حادثه برخورد رخ به رخ دو خودرو پارس در محور دیر به دوراهک ۵ نفر مصدوم شدند.

به گزارش ایلنا، حسین ناظمیان‌پور بیان کرد: ساعت ۱۷ و ۴۳ دقیقه روز جمعه با اعلام به مرکز پیام فوریت‌های پزشکی شهرستان دیر مبنی بر برخورد رخ به رخ دو دستگاه خودرو پژو پارس در ابتدای ورودی شهر دوراهک، بلافاصله سه دستگاه آمبولانس از پایگاه اورژانس ۱۱۵ دوراهک و دیر به محل حادثه اعزام شدند.
 
وی افزود: تیم اورژانس به محض رسیدن به محل حادثه با بررسی وضعیت حیاتی مصدومان به ارائه خدمات اولیه درمانی و فوریت‌های پزشکی به آن‌ها پرداخت.
 
مسئول اورژانس ۱۱۵ شهرستان دیر عنوان کرد: در این حادثه پنج نفر از سرنشینان خودرو‌ها که از ناحیه سر، قفسه سینه، کتف و پا دچار صدمه شده بودند با اورژانس ۱۱۵ به بیمارستان امام خمینی کنگان منتقل شدند.
 
ناظمیان‌پور گفت: مصدومین دو آقا و سه خانم هستند که سن آن‌ها در محدوده ۶ تا ۳۴ سال است و خوشبختانه موردی از مرگ و میر در این حادثه وجود نداشت.

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری ایلنا

اخبار مرتبط