رفتن به بالا
  • دوشنبه - 24 آبان 1400 - 13:53
  • کد خبر : ۱۱۱۴۴
  • چاپ خبر : میز خدمت جهادی در مناطق محروم شهرستان دشتی تشکیل می‌شود

میز خدمت جهادی در مناطق محروم شهرستان دشتی تشکیل می‌شود

بوشهر- فرماندار دشتی از برگزاری میز خدمت جهادی با حضور مدیران در مناطق محروم شهرستان خبر داد و گفت: تلاش داریم با برگزاری میز خدمت در نقاط مختلف شهرستان برخی از مشکلات مردم را رفع کنیم.

به گزارش صبح بوشهر، عبدالله نادری ظهر دوشنبه در جلسه شورای اداری شهرستان دشتی با تبریک هفته بسیج اظهار داشت: بسیج در همه عرصه‌ها حضور فعال و چشمگیری داشته و امروز کشور در عرصه مدیریتی به روحیه و تفکر بسیجی نیاز دارد.

وی افزود: همه ما وظیفه داریم از بسیج و مأموریت‌های آنها در سطح شهرستان حمایت و پشتیبانی کنیم تا برنامه‌های آنها به خوبی اجرایی شود.

نادری اضافه کرد: در راستای رفع مشکلات مردم میز خدمت جهادی در مناطق محروم شهرستان برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: در این شرایط سخت که فشار اقتصادی بر مردم زیاد است مدیران باید با صبر و حوصله پاسخگو مسائل و مشکلات مردم باشند.

نادری ضمن تبریک هفته کتاب و کتاب خوانی گفت: در حال حاضر این شهرستان دارای هفت کتابخانه است که ۳۵ درصد جمعیت شهرستان عضو این کتابخانه ها هستند.

وی با تاکید بر اینکه شهرداران سهم نیم درصد کتابخانه را پرداخت کنند، ادامه داد: در چند سال اخیر برنامه‌های خوبی در حوزه کتاب و کتاب خوانی شاهد بودیم و موفقیت‌های خوبی نیز حاصل شده است.

فرماندار دشتی با اشاره به سفر اخیر رئیس جمهور و هیأت دولت به استان بوشهر افزود: این سفر رهاورد خوبی برای شهرستان دشتی داشت به طوری که برای ۱۴ پروژه بالغ بر ۴۰۶ میلیارد تومان اعتبار مصوب شده که با تخصیص به موقع آنها تحول عظیمی در سطح شهرستان شاهد خواهیم بود.

وی تصریح کرد: همچنین هزار و ۴۵۳ میلیارد تومان برای تکمیل سد باغان از محل سفر مصوب شده است.

نادری خاطر نشان کرد: در زمینه مسکن کارهای خوبی صورت گرفته که با تکمیل این واحدها مشکل خیلی از مردم مرتفع می‌شود.

اخبار مرتبط