رفتن به بالا
  • دوشنبه - 24 آبان 1400 - 13:53
  • کد خبر : ۱۱۱۳۵
  • چاپ خبر : همه فرمانداران استان بوشهر تا دو هفته آینده تغییر می‌کنند

همه فرمانداران استان بوشهر تا دو هفته آینده تغییر می‌کنند

بوشهر- استاندار بوشهر با اشاره به معرفی چهار فرماندار جدید در استان، گفت: تا دو هفته آینده همه فرمانداران استان بوشهر تغییر می‌کنند.

به گزارش صبح بوشهر، احمد محمدی‌زاده ظهر دوشنبه در حاشیه مراسم معارفه فرماندار جدید شهرستان جم اظهار داشت: امروز چهارمین فرماندار استان بوشهر در شهرستان جم تغییر کرد و امشب هم یک فرماندار دیگر معارفه می‌شود.

وی در مورد تغییرات فرماندار استان بوشهر و زمان این تغییرات بیان کرد: تا دو هفته آینده همه فرمانداران شهرستان‌های استان بوشهر تغییر می‌کنند.

استاندار بوشهر در مورد ملاک‌های انتخاب فرمانداران خاطرنشان کرد: ملاک ما شاخص‌های معرفی‌شده توسط رهبر معظم انقلاب و رئیس جمهور در مورد انتخاب مسئولان است.

وی از انقلابی‌گری، جهادی بودن و مردمی بودن به عنوان ویژگی‌های اصلی انتخاب مدیران نام برد و افزود: داشتن تحصیلات مناسب و همچنین برخورداری از تجربه اجرایی از دیگر مؤلفه‌ها در انتخاب فرمانداران است.

محمدی‌زاده بیان کرد: امروز برای معرفی فرماندار جدید و تکریم فرماندار قدیم آمدیم که در این مراسم مشکلات مردم در شهرستان جم اعلام شد و موضوعات را یادداشت کردیم.

وی ادامه داد: در سفر بعدی به شهرستان جم باید وقت کافی بگذاریم و مسائل را از نزدیک بررسی کنیم و برای حل مشکلات با توجه به قابلیت‌های فراوان عمل کنیم.

اخبار مرتبط