رفتن به بالا
  • سه شنبه - 25 آبان 1400 - 07:53
  • کد خبر : ۱۱۱۹۰
  • چاپ خبر : هفتمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر استان بوشهر برگزار می‌شود

هفتمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر استان بوشهر برگزار می‌شود

بوشهر- مسئول بسیج رسانه استان بوشهر جزئیات هفتمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر استان بوشهر را اعلام کرد.

به گزارش صبح بوشهر، عبدالله نجفی صبح سه‌شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: برگزاری جشنواره ابوذر طی دوره‌های گذشته با استقبال بسیار خوب اهالی رسانه استان بوشهر روبرو بوده است.

وی با اشاره به اینکه جشنواره رسانه‌ای ابوذر در شش دوره گذشته به ویترینی ارزشمند برای ارائه آثار فعالان رسانه‌ای شده است‬ افزود: در همین راستا هفتمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر استان بوشهر برگزار می‌شود.

مسئول بسیج رسانه استان بوشهر بیان کرد: خبر، گزارش، یادداشت، اینفوگرافیک، عکس، مستند کوتاه، کاریکاتور، کلیپ و موشن گرافیک از قالب‌های مد نظر برای ارسال آثار در این جشنواره است.

وی ادامه داد: توان داخلی و خوداتکایی، مانع زدایی ها، الگوسازی و مطالبه‌کارآمدی، روحیه جهادی و انقلابی، امنیت پایدار، آسیب‌های اجتماعی، مدیریت بر فضای مجازی، سبک زندگی، امید و نشاط و دشمن شناسی محورهای اصلی این جشنواره است.

نجفی افزود: منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس در این جشنواره مشارکت و همکاری دارد و محور استانی جشنواره نیز شامل مسئولیت‌های اجتماعی صنایع در استان بوشهر است.

وی خاطرنشان کرد: انتخاب این موضوع بیشتر با رویکرد تقویت روحیه مطالبه‎‌گری رسانه‌ها از صنایع و البته انتشار فعالیت‌های اثربخش صنایع در تحقق مسولیت‌های اجتماعی بوده است.

مسئول بسیج رسانه استان بوشهر زمان ارسال آثار را تا ۲۱ دیماه عنوان کرد و افزود: علاقمندان آثار خود را همراه با نام رسانه، عنوان اثر، نام و نام‌خانوادگی صاحب اثر و شماره تماس ارسال کنند.

اخبار مرتبط