رفتن به بالا
  • دوشنبه - 1 آذر 1400 - 19:53
  • کد خبر : ۱۱۵۶۳
  • چاپ خبر : حافظان قرآن کریم مؤسسه سرای نور چاه کوتاه بوشهر تجلیل شدند

حافظان قرآن کریم مؤسسه سرای نور چاه کوتاه بوشهر تجلیل شدند

بوشهر- همزمان با هفته بسیج در آئینی با حضور مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر از ۲۸ حافظ قرآن کریم مؤسسه سرای نور چاه کوتاه بوشهر تجلیل به عمل آمد.

به گزارش صبح بوشهر، آئین تجلیل از ۲۸ حافظ فعال قرآنی مؤسسه سرای نور با حضور حجت‌الاسلام محمدرضا طاهری مدیر کل تبلیغات اسلامی استان، حجت‌الاسلام نعمت‌الله عظیمی فرد رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بوشهر، جواد احمدی منفرد رئیس اداره امور قرآنی اداره کل تبلیغات اسلامی، مدیران قرآنی، مربیان، خیرین و فعالین قرآنی در مسجد ولی عصر (عج) روستای چاه کوتاه برگزار شد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان بوشهر در این مراسم در سخنانی اظهار داشت: کسی که برنامه زندگی خود را بر اساس الفبای قرآن بنویسد، چون قرآن ماندگار است، نور است و برکت دارد، و سرشار از خیر است، تمام زندگی دنیا و آخرت او برکت و نور و خیر خواهد بود.

در این مراسم از حدیث پژمان به عنوان حافظ ۲ جز، مریم روشن سملی، صدیقه روشن سملی، احمدرضا دهقانیان و رزیتا ذکاوتی به عنوان حافظان سه جز، میثم آرامون، طه برشد و ماریا نصیرنیا به عنوان حافظ چهار جز، محدثه سیروس، فائزه پور جم، عبدالله زارعی آزاد و یوسف خلیفه به عنوان حافظ پنج جز و فاطمه فریدونی به عنوان حافظهشت جز تجلیل شد.

همچنین از مرتضی ذکاوتی حافظ ۹ جز، محمدامین دهقانیان، محمد نجاتی و حسین نریمانی به عنوان حافظا ۱۰ جز، مطهره نجاتی ۱۳ جز، نرجس برقندان، ستایش زنگویی و زینب خوبخواه به عنوان حافظ ۱۵ جز، زینب ذکاوتی و امیرعباس اهرمی به عنوان حافظ ۱۸ جز تجلیل به عمل آمد.

رضا جداوی و نجمه شمسکی در ۲۰ جز، کوثر خوبخواه در ۲۲ جز، زهرا شمسکی در ۲۴ جز و نسیمه درخشان پور به عنوان حافظ کل قرآن کریم از افراد شاخصی بودند که در این آئین مورد تجلیل قرار گرفتند.

گفتنی است، در ابتدای این مراسم مهدی دهقانیان، مدیرعامل مؤسسه فرهنگی قرآن و عترت سرای نور چاه کوتاه به ارائه گزارشی از فعالیت‌های این مؤسسه قرآنی پرداخت.

اخبار مرتبط