رفتن به بالا
  • سه شنبه - 2 آذر 1400 - 20:55
  • کد خبر : ۱۱۶۶۰
  • چاپ خبر : پوشش واکسیناسیون در شهرستان دشتی به ۷۸ درصد رسید

پوشش واکسیناسیون در شهرستان دشتی به ۷۸ درصد رسید

بوشهر- فرماندار دشتی گفت: پوشش واکسیناسیون در شهرستان دشتی به ۷۸ درصد رسیده است.

به گزارش صبح بوشهر، عبدالله نادری سه شنبه شب در جلسه ستاد مقابله و پیشگیری از بیماری کرونا شهرستان دشتی اظهار داشت: تاکنون ۱۵۵ نفر در سطح شهرستان بر اثر کرونا جان خودشان را از دست دادند.

وی افزود: رعایت پروتکل‌های بهداشتی در شهرستان به ۴۵ درصد رسیده و این وضعیت خوبی نیست و هر لحظه امکان دارد وضعیت تغییر کند.

نادری بر ضرورت تسریع در روند واکسیناسیون تاکید کرد و ادامه داد: بازارهای هفتگی وضعیت خوبی ندارد و پروتکل‌های بهداشتی رعایت نمی‌شود.

وی با تاکید بر اینکه نظارت بر گروه‌های شغلی افزایش یابد، اضافه کرد: پوشش واکسیناسیون در شهرستان به ۷۸ درصد رسیده است.

رئیس شبکه و بهداشت و درمان شهرستان دشتی نیز گفت: پوشش واکسیناسیون روستایی روند خوبی دارد به طوری که ۸۲ درصد نوبت اول و ۷۱ درصد نوبت دوم دریافت کردند.

پرویز احمدی در خصوص پوشش واکسیناسیون شهری افزود: تاکنون ۷۴ درصد نوبت اول و ۶۰ درصد نوبت دوم را دریافت کردند.

پوشش واکسیناسیون در شهرستان دشتی به ۷۸ درصد رسید

پروژه‌های اقتصادی نباید متوقف شود

فرماندار دشتی همچنین در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی شهرستان دشتی و بازدید از طرح‌های اقتصادی اظهار داشت: با پیگیری‌های صورت گرفته مقرر گردید با افتتاح این طرح ۹۰ درصد اشتغال از نیروهای بومی خواهد بود.

عبدالله نادری افزود: در حال حاضر ۲۵ کیلومتر خط انتقال برق برای کارخانه آهک در دست اجرا است که باید موانع اجرای این طرح رفع شود.

نادری ادامه داد: نگاه مسئولین نظام رفع موانع طرح‌های اقتصادی است و رونق کسب و کار است و در همین راستا همه مدیران باید تلاش کنند تا مشکلات طرح‌های اقتصادی به حداقل برسد.

وی خاطر نشان کرد: علی رغم همه مشکلات و تحریم‌ها در حال حاضر پیشرفت این پروژه ۶۰ درصد است.

نادری با تاکید بر اینکه روند اجرای پروژه‌های اقتصادی نباید متوقف شود، خاطر نشان کرد: باید از سرمایه گذاران حمایت و پشتیبانی کنیم تا شاهد ایجاد اشتغال باشیم.

منبع : خبرگزاری مهر

اخبار مرتبط