رفتن به بالا
  • پنجشنبه - 4 آذر 1400 - 08:56
  • کد خبر : ۱۱۷۳۴
  • چاپ خبر : زیرساخت‌های ورزش آبی و ساحلی در استان بوشهر تقویت می‌شود

زیرساخت‌های ورزش آبی و ساحلی در استان بوشهر تقویت می‌شود

بوشهر- استاندار بوشهر حمایت از ورزشکاران استان را ضروری دانست و گفت: زیرساخت‌های ورزش آبی و ساحلی در استان بوشهر تقویت می‌شود.

به گزارش صبح بوشهر، احمد محمدی زاده صبح پنجشنبه در دیدار کادر فنی و بازیکنان بوشهری تیم ملی فوتبال ساحلی اظهار داشت: استان بوشهر دارای ظرفیت‌های بسیار خوبی در حوزه ورزش است که باید به خوبی مورد حمایت قرار بگیرند.

وی با قدردانی از تلاش‌ها و موفقیت‌های ایشان در تیم ملی اظهار داشت: با وجود ساحلی بودن استان، ورزش‌های آبی و ساحلی از مزیت‌های ورزش استان هستند و توسعه این ورزش‌ها در اولویت قرار دارد.

استاندار بوشهر بیان کرد: برای حمایت از فوتبال ساحلی استان آمادگی داریم و در این راستا اقدامات لازم با هماهنگی اداره کل ورزش و جوانان و هیئت فوتبال انجام خواهد شد.

وی با اشاره به ویژگی‌های رشته ورزش فوتبال ساحلی اضافه کرد: هزینه‌ها و البته درآمدهای فوتبال ساحلی با بقیه رشته‌ها قابل قیاس نیست و همت و موفقیت شما در این رشته ورزشی حاکی از تفکر بسیجی شماست که با مشکلات موجود به موفقیت‌های ملی و بین المللی می‌رسید.

محمدی زاده گفت: اینکه شما با حداقل داشته‌ها، افتخارات بزرگ کسب کردید حکایت از تعهد و همت شماست و بنده شما را بسیجی می دانم.

وی با اشاره به مسائل و مشکلات مطرح شده در مورد فوتبال ساحلی استان بیان داشت: برای پیگیری مسائل و مشکلات فوتبال ساحلی از جمله زمین فوتبال ساحلی و مشکلات آن با شهرداری، احداث کمپ تیم ملی و انتخاب اسپانسر از صنایع نفت و گاز، معاون عمرانی استاندار را مأمور می‌کنم تا اقدامات بعدی انجام شود.

استاندار بوشهر افزود: با توجه به نهضت ساخت مسکن در استان، ورزشکاران واجد شرایط در اولویت قرار می‌گیرند.

منبع : خبرگزاری مهر

اخبار مرتبط