رفتن به بالا
  • شنبه - 22 آذر 1399 - 22:53
  • کد خبر : ۲۰۴
  • چاپ خبر : انهدام باند سارقان طلاجات منزل در بوشهر / اعتراف به 8 فقره سرقت

انهدام باند سارقان طلاجات منزل در بوشهر / اعتراف به 8 فقره سرقت

فرمانده انتظامی استان بوشهر از دستگیری 3 نفر از اعضای یک باند حرفه ای سرقت طلاجات منزل در شهرستان بوشهر خبر داد.

انهدام باند سارقان طلاجات منزل در بوشهر / اعتراف به 8 فقره سرقت

فرمانده انتظامی استان بوشهر از دستگیری 3 نفر از اعضای یک باند حرفه ای سرقت طلاجات منزل در شهرستان بوشهر خبر داد.

به گزارش خبرگزاری ایلنا از شهرستان دشتستان، سردار “خلیل واعظی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: پس از اعلام وقوع چندین فقره سرقت طلاجات از منزل در شهرستان بوشهر طی یک هفته گذشته، یک تیم مجرب از کارآگاهان شعبه مبارزه با سرقت پلیس آگاهی تشکیل و برای رسیدگی به موضوع به محل های سرقت اعزام شدند.

فرمانده انتظامی استان با بیان اینکه در بررسی از محل‌های سرقت و دوربین‌های مداربسته، اعضای این باند که همگی غیربومی بودند شناسایی شدند، اضافه کرد: این افراد که مهارت خاصی در ورود به منازل داشتند در کمترین زمان ممکن با تخریب درب های ورودی وارد ساختمان شده و طلا جواهرات و اشیاء با ارزش را به سرقت می بردند.

واعظی تصریح کرد: هویت و مخفیگاه هر 4 نفر اعضای باند توسط کارآگاهان پلیس شناسایی شد و پس از هماهنگی با مرجع قضایی در یک عملیات منسجم، یکی از متهمان در شهرستان کنگان و دو نفر دیگر با همکاری پلیس آگاهی استان لرستان در شهرستان خرم آباد دستگیر شدند و تلاش برای دستگیری یکی دیگر از اعضای این باند ادامه دارد.

فرمانده انتظامی استان افزود: متهمان  در ابتدا منکر هرگونه سرقت بودند ولی پس از وجود مستندات و ارائه آن توسط افسر پرونده ، لب به اعتراف گشوده و به 8 فقره سرقت در سطح شهرستان بوشهر اعتراف کردند.

 واعظی با اشاره به اینکه  هرسه نفر سارق با دستور مرجع قضائی به زندان بوشهر منتقل شدند، عنوان داشت: طبق نظر کارشناسان مربوطه ارزش مالی هر 8 فقره سرقت بالغ بر 15 میلیارد ریال برآورد شده است.

منبع : خبرگزاری ایلنا

اخبار مرتبط