رفتن به بالا
  • دوشنبه - 24 آذر 1399 - 15:52
  • کد خبر : ۳۱۸
  • چاپ خبر : برنامه‌های جذاب و کارشناسانه در عرصه ارزش‌های انقلاب تولید شود

برنامه‌های جذاب و کارشناسانه در عرصه ارزش‌های انقلاب تولید شود

بوشهر- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: صدا و سیما برنامه‌های جذاب و کارشناسانه در عرصه ارزش‌های انقلاب تولید کند.

به گزارش صبح بوشهر، آیت الله غلامعلی صفایی بوشهری ظهر دوشنبه در دیدار با مدیر کل صدا و سیمای مرکز بوشهر اظهار داشت: صدا و سیما می‌تواند در عرصه حفظ آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب و امید و دلگرمی مردم به آینده طراحی کرده و برنامه‌های قوی، جذاب و کارشناسانه تولید کند.

وی تصریح کرد: صدا و سیما و رسانه ملی، پنجره نورانی نظام برای ارائه فرهنگ ایرانی اسلامی و کتاب گویا و بینای انقلاب برای مردم است.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر با بیان اینکه صدا و سیما مهم‌ترین رابطه فی ما بین نظام و مردم و مردم و نظام است، افزود: الحمدلله در سال‌های اخیر تحولات بسیار خوبی در رسانه ملی صورت گرفته و آثار بسیار خوبی بر مردم واقع شده است.

وی عملکرد صدا و سیمای کشور را موفق ارزیابی کرده و افزود: همیشه یک مجموعه تولیدی یک سری آرمان‌هایی دارد که سعی می‌کند به آن برسد و الحمدلله این نگاه هم در تولید منابع انسانی و هم تولید برنامه‌های با کیفیت در صدا و سیمای کشور مشاهده می‌شود.

امام جمعه بوشهر با بیان اینکه هم اینک در مقابل تهاجم رسانه‌ای گسترده جهان استکبار قرار داریم، تصریح کرد:  رسانه ملی چشم و گوش نظام و سدی محکم در برابر تهاجم رسانه‌ای جهان استکبار است و در فراز و نشیب‌های انقلاب توانسته بسیاری از توطئه‌های جهان استکبار، اصحاب فتنه و مزدوران داخلی را افشا و کنترل نماید.

اخبار مرتبط