رفتن به بالا
  • سه شنبه - 25 آذر 1399 - 15:37
  • کد خبر : ۳۸۲
  • چاپ خبر : ۸۲ بیمار در بخش‌های کرونایی استان بوشهر بستری هستند

۸۲ بیمار در بخش‌های کرونایی استان بوشهر بستری هستند

بوشهر- دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر گفت: در حال حاضر ۸۲ بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری هستند.

به گزارش صبح بوشهر، سعید کشمیری ظهر سه‌شنبه در جمع خبرنگاران در بوشهر اظهار داشت: در ۲۴ ساعت گذشته ۲۸ بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری ‌شده‌اند.

وی گفت: خوشبختانه در ۲۴ ساعت گذشته ۲۳ مورد از بستری‌های بخش‌های کرونایی در استان بوشهر با حال خوب از بیمارستان مرخص شده‌اند که از این تعداد ۸ مورد مثبت قطعی بوده‌اند.

کشمیری اضافه کرد: متأسفانه روز گذشته دو نفر از هم‌استانی‌های عزیزمان با ۷۶ و ۶۲ سال سن و دارای بیماری زمینه‌ای دیابت، فشار خون، سکته مغزی، بیماری مزمن کلیوی و زخم معده مزمن، فوت شده‌اند.

دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر بابیان اینکه هم‌اکنون ۲۲ مورد در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند افزود: از این تعداد در حال حاضر ۸ مورد از آن‌ها با کمک دستگاه تنفس می‌کنند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: کل موارد مثبت از ابتدای شیوع ویروس کرونا در استان بوشهر تاکنون ۱۷ هزار و ۱۵۴ نفر بوده است.

دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر خاطرنشان کرد: متأسفانه مجموع جان‌باختگان کرونا در استان بوشهر تا ۲۵ آذرماه ۸۲۸ مورد بوده است که از این تعداد ۸۲۲ نفر مورد مثبت قطعی و ۶ نفر مورد مشکوک بوده‌اند.

منبع : خبرگزاری مهر

اخبار مرتبط