رفتن به بالا
  • سه شنبه - 2 دی 1399 - 09:50
  • کد خبر : ۷۹۷
  • چاپ خبر : محموله بزرگ تلفن همراه قاچاق در آب‌های بوشهر توقیف شد

محموله بزرگ تلفن همراه قاچاق در آب‌های بوشهر توقیف شد

بوشهر – فرمانده مرزبانی استان بوشهر گفت: شناور حامل ۴۰۰ دستگاه تلفن همراه و ۳۸۰ عدد لوازم جانبی تلفن همراه قاچاق در آب‌های بوشهر توقیف شد.

به گزارش صبح بوشهر، سردار ولی‌الله رضایی‌نژاد صبح سه‌شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: تلاش گسترده‌ای به منظور مقابله با قاچاق صورت گرفته است و شاهد کشفیات مهمی در آب‌های استان بوشهر هستیم.

وی با اشاره به تأکیدات رهبر معظم انقلاب در مبارزه قاطعانه با مخلان اقتصادی و حمایت از تولید داخلی خاطرنشان کرد: در این راستا مقابله با قاچاق به صورت جدی در دستور کار مجموعه مرزبانی استان بوشهر است.

فرمانده مرزبانی استان بوشهر بیان کرد: در سالی که مزین به نام جهش تولید است باید در همه زمینه‌ها از تولید حمایت شود و یکی از مهمترین راه‌ها جلوگیری از واردات قاچاق به کشور است.

سردار رضایی‌نژاد با اشاره به تشدید کنترل مرزهای آبی و اشراف اطلاعاتی ادامه داد: دریابانان بندر بوشهر در یک عملیات، موفق به توقیف شناور باری و کشف کالای قاچاق از آن شدند.

وی با اشاره به کشف ۴۰۰ دستگاه تلفن همراه و ۳۸۰ عدد لوازم جانبی تلفن همراه تصریح کرد: در این عملیات یک فروند شناور توقیف و دو قاچاقچی نیز دستگیر شدند.

فرمانده مرزبانی استان بوشهر افزود: ارزش ریالی کالاهای مکشوفه بر اساس نظر کارشناسان، چهار میلیارد و ۷۵۲ میلیون ریال برآورد شده است.

وی بیان کرد: روز گذشته نیز دو شناور باری در آب‌های استان متوقف شد در مجموع ۱۵۷ میلیارد ریال کالا قاچاق از آنها کشف شد.

منبع : خبرگزاری مهر

اخبار مرتبط