رفتن به بالا
  • چهارشنبه - 10 دی 1399 - 21:28
  • کد خبر : ۱۳۸۳
  • چاپ خبر : تعامل و اتحاد مسئولان و نمایندگان مجلس در استان بوشهر ستودنی است

تعامل و اتحاد مسئولان و نمایندگان مجلس در استان بوشهر ستودنی است

بوشهر – استاندار بوشهر با تاکید بر حفظ شان و جایگاه مجلس و نمایندگان استان، گفت: تعامل و اتحاد مسئولان و نمایندگان مجلس در استان بوشهر ستودنی است.

به گزارش صبح بوشهر، عبدالکریم گراوند ظهر چهارشنبه در نشست کارگروه تخصصی اشتغال، تسهیل و رفع موانع تولید استان بوشهر اظهار داشت: مجلس شورای اسلامی به عنوان ریل‌گذار امور در کشور شناخته می‌شود و همه دستگاه موظف به اجرای طرح‌های مصوب آن هستند.

وی با اشاره به اینکه تلاش می‌شود با تعامل و همراهی همه دستگاه‌ها و نمایندگان زمینه پیشرفت استان فراهم شود خاطرنشان کرد: تعامل و اتحاد مسئولان و نمایندگان مجلس در استان بوشهر ستودنی است.

استاندار بوشهر با اشاره به اینکه تصویب طرح اصلاح ساختار بودجه مربوط به بودجه سال‌های آینده خواهد بود، تاکید کرد: این قانون مربوط به امسال نیست و در سال‌های آینده اجرایی می شود.

وی با بیان اینکه تصویب طرح اصلاح ساختار بودجه در بودجه و منابع اعتباری استان‌های مختلف اثر دارد، بیان کرد: ممکن است این طرح بر روی استان‌هایی که در توسعه کشور نقش دارند تاثیر بگذارد.

گراوند بر احترام و تکریم نمایندگان و حفظ جایگاه مجلس تاکید کرد و ادامه داد: با تعامل و در کنار هم از جمله روحانیت، ائمه جمعه، نمایندگان مجلس، مدیران شاهد تعامل و همراهی خوبی برای خدمات‌دهی به مردم هستیم.

وی خاطرنشان کرد: طرح‌های مجلس با اظهار نظرهای گوناگون مورد توجه قرار می‌گیرد و طرحی که در مجلس تصویب و قانون می‌شود همه باید با آن توجه کنند چراکه ریل‌گذاری کشور است.

استاندار بوشهر با اشاره به اظهار یکی از نمایندگان استان مبنی بر اینکه چهار هزار میلیارد تومان اعتبار استان بوشهر تخصیص داده نشده است بیان کرد: تصویب بودجه با اختصاص آن متفاوت است و وقتی درآمدهای دولت کاهش می‌یابد از تخصیص اعتبارات به استان‌ها نیز کم می‌شود.

وی افزود: در حوزه سدسازی کراهای خوبی طی فعالیت این دولت صورت گرفته است و پیشرفت سد دالکی از هشت به ۳۲ درصد رسیده است و امیدواریم با تخصیص اعتبارات مورد نیاز شاهد تسریع در تکمیل آن باشیم.

گراوند با اشاره به اینکه تلاش مدیریت استان بوشهر این بوده که پروژه‌های عمرانیم توقف نشوند، ادامه داد: مدیریت استان برای توسعه استان از راه‌های مختلف تامین اعتبار می‌کند.

وی با اشاره به تصویب ۱۰۰ میلیارد تومان برای حوزه اشتغال روستایی استان بوشهر گفت: موفقیت حوزه اقتصادی منوط به حمایت از طرح‌های تولیدی و اشتغال‌زایی است.

منبع : خبرگزاری مهر

اخبار مرتبط