رفتن به بالا
  • سه شنبه - 30 دی 1399 - 21:27
  • کد خبر : ۲۵۸۳
  • چاپ خبر : بازاریان شهرستان دشتی مراعات حال مردم را کنند

بازاریان شهرستان دشتی مراعات حال مردم را کنند

بوشهر – فرماندار شهرستان دشتی گفت: انتظار می‌رود در این وضعیت اقتصادی، بازاریان شهرستان دشتی بیش از پیش مراعات حال مردم را کنند.

به گزارش صبح بوشهر، در آئینی با حضور فرماندار دشتی از پنج واحد منتخب عرضه مواد دامی که دستور العمل های بهداشتی را به بهترین نحو اجرا نمودن تقدیر شد.

فرماندار دشتی عصر سه‌شنبه در این آئین با بیان اینکه نظارت بر مراکز عرضه توزیع و فروش مواد خام دامی با جدیت ادامه داشته باشد، اظهار داشت: دامپزشکی نقش مهمی در امنیت غذایی و اقتصاد خانوارها ایفا می‌کند که از این تلاش‌های شبانه روزی آنها تقدیر و تشکر می‌شود.

عبدالله نادری با بیان اینکه در راستای حفظ سلامت مردم از هیچ تلاشی دریغ نمی‌ورزیم، افزود: از شیوع بیماری کرونا بازاریان و صنوف شهرستان همراهی خوبی داشتند که جای تقدیر و تشکر دارد.

وی خاطر نشان کرد: در این شرایط اقتصادی انتظار داریم بازاریان رعایت حال مردم داشته باشند و همچنان پروتکل‌های بهداشتی را جدی بگیرند.

رئیس دامپزشکی شهرستان دشتی نیز گفت: در حال حاضر ۱۰۰ واحد عرضه تحت نظارت دامپزشکی در زمینه توزیع و فروش مواد خام دامی در سطح شهرستان وجود دارد.

احمد ایزدی افزود: از ابتدای سال تاکنون دو هزار و۷۰۰ بازدید از مراکز عرضه در سطح شهرستان صورت گرفته است.

وی خاطرنشان کرد: همچنین از ابتدای سال تاکنون بیش از ۳۹۴ تن مواد خام دامی نظارت بهداشتی شده و بیش از نیم تن فرآورده خام دامی غیر قابل مصرف از سطح مراکز عرضه کش معدوم شده است.

منبع : خبرگزاری مهر

اخبار مرتبط