رفتن به بالا
  • سه شنبه - 30 دی 1399 - 15:29
  • کد خبر : ۲۵۶۲
  • چاپ خبر : ۷۳ بیمار در بخش‌های کرونایی استان بوشهر بستری هستند

۷۳ بیمار در بخش‌های کرونایی استان بوشهر بستری هستند

بوشهر- دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر گفت: در حال حاضر ۷۳ بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری هستند.

به گزارش صبح بوشهر، سعید کشمیری بعدازظهر سه‌شنبه در گفت‌وگو با خبرنگاران در بوشهر اظهار داشت: در ۲۴ ساعت گذشته ۲۳ بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری‌شده‌اند.

وی گفت: خوشبختانه در ۲۴ ساعت گذشته ۹ مورد از بستری‌های بخش‌های کرونایی در استان بوشهر با حال خوب از بیمارستان مرخص شده‌اند که از این تعداد ۴ مورد مثبت قطعی بوده‌اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اضافه کرد: متأسفانه یک نفر از هم‌استانی‌های عزیزمان با ۷۲ سال سن روز گذشته فوت شده که داری بیماری زمینه‌ای دیابت و فشارخون بالا بوده است.

دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر بابیان اینکه هم‌اکنون ۹ مورد در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند افزود: از این تعداد در حال حاضر ۵ مورد از آن‌ها با کمک دستگاه تنفس می‌کنند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: کل موارد مثبت از ابتدای شیوع ویروس کرونا در استان بوشهر تاکنون ۱۸ هزار و ۳۳ نفر بوده است.

دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر خاطرنشان کرد: متأسفانه مجموع جان‌باختگان کرونا در استان بوشهر تا ۳۰ دی‌ماه ۸۴۹ مورد بوده است که از این تعداد ۸۴۲ نفر مورد مثبت قطعی و ۷ نفر مورد مشکوک بوده‌اند.

منبع : خبرگزاری مهر

اخبار مرتبط